Přejít na obsah

Povedené fotky z dovolené?


Doporučené příspěvky

Čerti jsou krásní :wub: Ale ono každé zvířátko zaslouží respect" Mě tady ten zym.dlík také seknul, že mě tekla krev a né a né to zastavit" A když trochu povyroste kluk a drápy jsou stále stejně ostré, ale o 5 cm delší, člověk si uvědomí, že má při férovce nulovou šancí na přežití :clap: Překvapila mě kámoška, která vlezla tam, kam já ne, mám respect, ale díky tomu také  přicházím o hodně zážitků....

 

Ja som raz dostal pravý hák presne na bradu od ročného jaguára. Našťastie nevytiahol pazúry. Bolo to nečakané a neskutočne rýchle. Zároveň ma ale prekvapilo, akú mäkkú mal packu, prirovnal by som to k poriadnej pecke plyšovým medvedíkom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pridam i ja par z dnesneho dna, Golden Circle Tour - Island. Pocasie bolo fakt paradne :-)

 

 

ebe4ere3.jpg

 

F.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Příroda panenská, ale tento styl uměle vytvořených okruhů s lávkami, popisky a občas i nějákým tím upomínkovým předmětem upřímně nesnáším :frusty:  U nás takhle před pár lety zničily Adršpach, okruh skalním městem, kdo tam teď někdy byl, ví o čem mluvím. Vstup začíná pěti okénky s Hamburgery, a po té následuje dvouhodinová cedulová masírka, co můžete, co nemůžete a co jakej šutr kde znamená, no prostě strašný, chodíme tam už jen v tom nejhorším možným počasí zadem přes les" Jinak mimochodem spíše doporučuji v našem koutě Teplické skály, které jsou ještě velmi od komerční turistiky uvolněné :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som raz dostal pravý hák presne na bradu od ročného jaguára. Našťastie nevytiahol pazúry. Bolo to nečakané a neskutočne rýchle. Zároveň ma ale prekvapilo, akú mäkkú mal packu, prirovnal by som to k poriadnej pecke plyšovým medvedíkom :)

 

 

To by som chcel vyskúšať, takú pecku od malého jaguára :-)?hádam to len nebolelo, keď mal tú pacičku takú makkú :P

 

Příroda panenská, ale tento styl uměle vytvořených okruhů s lávkami, popisky a občas i nějákým tím upomínkovým předmětem upřímně nesnáším :frusty:  U nás takhle před pár lety zničily Adršpach, okruh skalním městem, kdo tam teď někdy byl, ví o čem mluvím. Vstup začíná pěti okénky s Hamburgery, a po té následuje dvouhodinová cedulová masírka, co můžete, co nemůžete a co jakej šutr kde znamená, no prostě strašný, chodíme tam už jen v tom nejhorším možným počasí zadem přes les" Jinak mimochodem spíše doporučuji v našem koutě Teplické skály, které jsou ještě velmi od komerční turistiky uvolněné :notworthy:

 

Jj, ja s Tebou súhlasím - je to hnus. Je to tam také celé, Golden Circle?plus vstup ku Geysir-u ešte i spoplatnili - je to celé divné, a hovorí sa i o tom, že ten gejzír už nie je gejzír skutočný (ale že tam dole niekto sedí, a mačká tlačidlo, aby voda vyvrela do vzduchu :-).

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Taky tady mám pár fotek z Moskvy. Pěkný je ten ruský autobus a česká pivka v obchodě. :)

 

JJ. Česká pivka, která jsem v Česku nikdy neviděl jsem v Rusku taky zkoušel. I když ne v Moskvě, ale v malém městě na Urale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coby nadseneho rybare me tohle silne oslovilo... naaadhera!!! Pekny siven /pokud to neni nejaka alpska forma duhaka/. Na Dachstein jezdime na tury, ale ryby jsem tam nikdy nezkusil. Nemas nejaky odkaz? Diky...

 

jj, samy siveni, potocaci a duhaci.. potocak kolem 60 byl fakt mazec.

 

http://www.johannamaier.at/de/fliegenfischparadies/fliegenfischen.html

 

http://www.fliegenfischer-forum.de/flyfishing/urlaub-fliegenfischen-weltweit-f26233/mandling-filzmoos-hotel-hubertus-t245953.html

 

http://www.angelplatz.at/phpBB3/viewtopic.php?f=55&t=2043

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...