Přejít na obsah

Povedené fotky z dovolené?


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Vancouver a Britská Kolumbie. Opravdu nádhera ve srovnání s převážně suchou Kalifornií. Škoda že jen na 4 dni. Zase mi to připomnělo jak mi chybí Šumava, Lužnice a celkově česká příroda. 

 

Medvědi byli parádní...400 kilový grizzly z pár metrů, ale samozřejmě za plotem :) Zachránili je jako mláďata, když je našli umírat hlady v lese a ted je mají na několika akrovém pozemku v lese v horách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vancouver a Britská Kolumbie. Opravdu nádhera ve srovnání s převážně suchou Kalifornií. Škoda že jen na 4 dni. Zase mi to připomnělo jak mi chybí Šumava, Lužnice a celkově česká příroda. 

 

Medvědi byli parádní...400 kilový grizzly z pár metrů, ale samozřejmě za plotem :) Zachránili je jako mláďata, když je našli umírat hlady v lese a ted je mají na několika akrovém pozemku v lese v horách.

 

Zdalo sa mi, že to nie je medvěd brtník :). Pekné fotky, také maluvané, lúbivé :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vancouver a Britská Kolumbie. Opravdu nádhera ve srovnání s převážně suchou Kalifornií. Škoda že jen na 4 dni. Zase mi to připomnělo jak mi chybí Šumava, Lužnice a celkově česká příroda. 

 

Medvědi byli parádní...400 kilový grizzly z pár metrů, ale samozřejmě za plotem :) Zachránili je jako mláďata, když je našli umírat hlady v lese a ted je mají na několika akrovém pozemku v lese v horách.

Paráda, fakt díky za osvieženie. To musela byť fakt sila, mať také hovado tak blízko...

 

I ja sa musím priznať (i keď nerád), že mi tá naša príroda začína po cca 2 rokoch v tejto mesačnej krajine chýbať.

 

O chvíľu nás to možno zasype i popol zo sopky čo sa prebrala :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár hodinami jsem se vypotácel z vlaku po 24-hodinové jízdě z Rumunska. Bolí mě nohy od sedmidenního šlapání z kopce a do kopce, ramena a záda od batohu, sm.dím jako tamní bačové, spálený od sluníčka, zmoklý z bouřky, a velice šťastný. Ta země svoje kouzlo.

post-14111-0-73363300-1408904387_thumb.jpg

post-14111-0-39453800-1408904392_thumb.jpg

post-14111-0-39261000-1408904394_thumb.jpg

post-14111-0-41121200-1408904395_thumb.jpg

post-14111-0-47790900-1408904398_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár hodinami jsem se vypotácel z vlaku po 24-hodinové jízdě z Rumunska. Bolí mě nohy od sedmidenního šlapání z kopce a do kopce, ramena a záda od batohu, sm.dím jako tamní bačové, spálený od sluníčka, zmoklý z bouřky, a velice šťastný. Ta země svoje kouzlo.

Super jsi to měl.... :-) závidím"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...