Přejít na obsah

Povedené fotky z dovolené?


Doporučené příspěvky

Jedná se o Svobodné Heřmanice u Opavy.Foceno olympus C 4040 ze stativu loni v unoru.Minulý týden voda opět excelentní led 25cm voda 2 stupně.Řekl bych jeden z hojně navštěvovaných lomů u nás.Fotek mám kvanta zkusím něco vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se tu tak chlubíte, přihodím jeden ze svých nejpovedenějších snímků. Fotek mám spoustu, ale tohle je doslova kýč... Venezuela, vodopády v národním parku Canaima.

 

Edit: Canon 10D

post-2928-1266783024.jpg

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Napadlo mne vytvořit místo, kde by se soustředily pěkné momentky hodinek z Vaších dovolených. Stačí pár fotek a k nim název hodinek a místo kde to bylo foceno, případně další komentář. Berte to jako takové rodinné album Chronomagu Posted Image

 

Začnu pár momentkama z letošní jarní dovolené

 

post-5465-1275910808,83.jpg

 

post-5465-1275910931,51.jpg

 

Hodinky: Omega Seamaster Professional, alias Bondovky

Místo: Anse du Grand Colombier, Saint Berthélemy, FWI

 

post-5465-1275910984,98.jpg

 

Hodinky: viz. výše

Místo: Letiště, opět St. Barth

 

post-5465-1275910952,94.jpg

 

Hodinky: zase ty samé

Místo: Maho Beach, Sint Maarten, DWI - jedná pláž na světě, kde Vám může kousek nad hlavou proletět Boeing 747 Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ak odopadli hodinky po tom ako si ich ocistil od piesku? myslim skrabance na tahu, lunete.. ( este ze namas vonkajsi AR, to by sa tu zase rozbehla nekonecna diskusia :P )

inac fotky paradne, v lete urcite nieco budem musiet pofotit, dobry napad s tymto vlaknom

do toho lietadla by si kamenom dohodil.. by ho to cuclo do motora a v spravach by bolo cesky terorista "zostrelil" lietadlo kamenom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně jako milovníkovi hodinek, letadel a cestování zvedly náladu Posted Image

 

A o tom to je... Posted Image

 

... a nevcucne to lidi...? ta fotka musi bejt fejk... Posted Image

 

Nevcucne, na přistání stejně nemá tah a při odletu stojíš za motory. Jo ale stát za startujím Airbusem 320 je dost děsnej zážitek (747 jsem nezkoušel). Stojíš tak 50 metrů za ním a cítíš vůni spáleného A1 Jetu a je klid. Najednou to vohulí na plný tah, člověka ofoukne horký vítr (asi 60°C - nic příjemnýho, ale dá se to přežít) a veškerý písek z pláže se ti jako jehličky zařezává do nohou. Po chvíli už toho máš plné oči, uši a většina lidí začíná zdrhat pryč, jen ti nejstatečnější to ustojí. Natáčel jsem to i na video, je to fakt dobrá komedie když se celé rodinky s dětmi jdou podívat za startující letadlo a pak zdrhají jako o život Posted Image

 

 

a ak odopadli hodinky po tom ako si ich ocistil od piesku? myslim skrabance na tahu, lunete.. ( este ze namas vonkajsi AR, to by sa tu zase rozbehla nekonecna diskusia Posted Image )

inac fotky paradne, v lete urcite nieco budem musiet pofotit, dobry napad s tymto vlaknom

do toho lietadla by si kamenom dohodil.. by ho to cuclo do motora a v spravach by bolo cesky terorista "zostrelil" lietadlo kamenom Posted Image

 

Budeš se divit, ale docela v pohodě. Tyhle hodinky už zažily leccos (potápění, mrazy, písek, sůl, nárazy, řezání dříví, tenis, jízdu na motorce...) a všecko ustály. Prodávat je neplánuju, buď přežijou a vydrží mi nadosmrti a nebo nepřežijou a pohřbím je se všemi poctami.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...