Přejít na obsah

Povedené fotky z dovolené?


Doporučené příspěvky

Kdes narazil na takový ceny :o ?? Ikdyž za to projímadlo jménem Krakonoš je to pořád moc :D

 

Taky jsem byl překvapený, bylo to v Trutnově v jednom hotelu, ale tak jsem jich pár dal a na WC v pořádku.:clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zibarek-v jakým?co je hned vedle pivovaru?

 

Byl jsem v Trutnově poprvé, ale byla to zahrada u hotelu Krakonoš někde pod náměstím, byl tam fajn číšník- neskutečně rychlej, dobrý jídlo, říkal, že zahradě se říká Pivovarská.:smile_anim:

Jen ty mrchy vosy, kdyby tam nebyly.:crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v Trutnově poprvé, ale byla to zahrada u hotelu Krakonoš někde pod náměstím, byl tam fajn číšník- neskutečně rychlej, dobrý jídlo, říkal, že zahradě se říká Pivovarská.:smile_anim:

Jen ty mrchy vosy, kdyby tam nebyly.:crying_anim02:

No jasný,to je vona.Já tam nechodím-hnusný jídlo,pomalá obsluha :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem zase vyrazil do světa se svejma holkama pro všechno,vlastně mi ani nic jinýho nezbejvalo,protože jsem všechno ostatní prodal.A tak si říkám,potřebuju vůbec něco jinýho než hodinky o které se nebojím,hodinky,které mají vždy přesný čas a múžu s nima podnikat všechno co mě napadne?Odpoved je jasná,potřebuju a strašně...:smile_anim: Casio Oceanus slouží perfektně,ale nemám k nim žádný vztah :crying_anim:

potrebujes, prece nam nebudes delat ostudu s takovejma m.dkama :)

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripajam sa aj ja tak ktiez prihadzujem par fotiek sice som tentokrat zabudol nejako fotit hodinky. Tak jedina hodnotna seiko 007 na bond strapu .A jako omluvu plus moju drahu polovicku pro poteseni oka. A nadherne rano na Can Picafort (mallorka ) ps: tie kotvy su tak troska me logo:)

 

chronoy.jpg

chrono2.jpg

chrono3.jpg

chrono4.jpg

Upraveno uživatelem delikvent
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...