Přejít na obsah

Povedené fotky z dovolené?


Doporučené příspěvky

Díky hoši. Opravdu byl! Ale žádnej strach. Nebyl poslední.... :oneeyed02:

 

Ahoj, super fota, byl jsem tam celé září ( Makedonie, Albánie, Monte Negro, Bosna a Chorvatsko )- převážně po svých, v horách, ale musím uznat, tvá fota jsou mnohem lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, tak tohle je naprostá pecka...nádherný fotky notworthy.gif . Btw, doufám, že si ochutnal místní pivo....

 

To víš že jo, dá se říct, že jsem ochutnal všechno, po čem se motá aspoň trochu makovice :D Pivo mají výborný, Čecháček by ani neřekl, jak dobře ho tam kluci Tanzánský vaří. Je to tam úplně jiný svět, krásné počasí, super příroda, strašně hodní lidé a hlavně žádné zákony a zbytečné papírování. Já osobně jako člověk žijící v EU jsem se tam cítil strašně svobodný a sám sebou" Dali jsme Zanzibar jen jako osmidenní odpočinek po Kilimanžáru a já čekal jen pláže a koupačky, ale každej den bylo hodně co dělat, takže nakonec jsem zjistil, že osm dní je málo a viděl jsem jen zlomek z tohoto krásnýho ostrova" Jednou se tam určitě vrátím zkouknout zbytek :smile_anim: Mám asi 300 fotek, tak sem ještě něco vrznu" Když se letos podívám zpátky, byl to opravdu krásný rok plný zážitků, na který budu celý život vzpomínat, Jižní Afrika, Mount Everest base camp, Summit Kilimanžára a Zanzibar :rolleyes: Jsem pěkně nabitej a to je jen dobře, jelikož plánuji být konečně taky chvíli doma s malým :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš že jo, dá se říct, že jsem ochutnal všechno, po čem se motá aspoň trochu makovice :D Pivo mají výborný, Čecháček by ani neřekl, jak dobře ho tam kluci Tanzánský vaří. Je to tam úplně jiný svět, krásné počasí, super příroda, strašně hodní lidé a hlavně žádné zákony a zbytečné papírování. Já osobně jako člověk žijící v EU jsem se tam cítil strašně svobodný a sám sebou" Dali jsme Zanzibar jen jako osmidenní odpočinek po Kilimanžáru a já čekal jen pláže a koupačky, ale každej den bylo hodně co dělat, takže nakonec jsem zjistil, že osm dní je málo a viděl jsem jen zlomek z tohoto krásnýho ostrova" Jednou se tam určitě vrátím zkouknout zbytek :smile_anim: Mám asi 300 fotek, tak sem ještě něco vrznu" Když se letos podívám zpátky, byl to opravdu krásný rok plný zážitků, na který budu celý život vzpomínat, Jižní Afrika, Mount Everest base camp, Summit Kilimanžára a Zanzibar :rolleyes: Jsem pěkně nabitej a to je jen dobře, jelikož plánuji být konečně taky chvíli doma s malým :guitar:

 

Krásně a pestře prožitý rok...to se musí nechat. Věřím, že to byl parádní zážitek...ta pohoda a volnost z těch fotek jen čiší smile_anim.gif Hahááá..tak Tanzánie má druhé nejlepší pivo po tom našem clap.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PERLIČKU :) druha foto fotená automatom zo stolíka, kedže miestny fotografi stali za H....O.

 

A žena mi po Africanových foto hovorí, že sme mali ísť radšej do ZANZIBARU ...crying_anim.gif

 

Jestli ona to nebude reklama na zubní pastu :gora:

Upraveno uživatelem Giovany21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Africane, tvoje manzelka (?) je svata zena a nebo ty tak nemoznej, ze je rada, ze ses furt z domu? Jinak super fotky, zavidim! ;)

 

Když jsem na cestách, tak mi asi po dvouch týdnech začne vždycky psát, že se jí stýská, že už bych mohl přijet zpátky domů a když jsem doma, tak mi tak po dvouch třech měsících vždycky říká, že mě má dost, že už bych zase mohl někam vyjet :D Jo, jo, je to v pohodě holka :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Albánie, Makedonie, Černá Hora a Bosna-Hercegovina. Super! ...........

Ač nemotorkář :crying_anim02: , říkám paráda. Do těchto končin (Albanie) se chystám vozem s rodinkou. Tedy já chystám, rodinka o tom zatím neví :rolleyes: Doufám ,že se lidé a příroda nezmění za ty cca dva roky. Nádhera a momentálně moc moc závidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš že jo, dá se říct, že jsem ochutnal všechno, po čem se motá aspoň trochu makovice :D Pivo mají výborný, Čecháček by ani neřekl, jak dobře ho tam kluci Tanzánský vaří. Je to tam úplně jiný svět, krásné počasí, super příroda, strašně hodní lidé a hlavně žádné zákony a zbytečné papírování. Já osobně jako člověk žijící v EU jsem se tam cítil strašně svobodný a sám sebou" Dali jsme Zanzibar jen jako osmidenní odpočinek po Kilimanžáru a já čekal jen pláže a koupačky, ale každej den bylo hodně co dělat, takže nakonec jsem zjistil, že osm dní je málo a viděl jsem jen zlomek z tohoto krásnýho ostrova" Jednou se tam určitě vrátím zkouknout zbytek :smile_anim: Mám asi 300 fotek, tak sem ještě něco vrznu" Když se letos podívám zpátky, byl to opravdu krásný rok plný zážitků, na který budu celý život vzpomínat, Jižní Afrika, Mount Everest base camp, Summit Kilimanžára a Zanzibar :rolleyes: Jsem pěkně nabitej a to je jen dobře, jelikož plánuji být konečně taky chvíli doma s malým :guitar:

Sem si sedl na zadek! Paráda...Mám hned zase další pudění kam vypadnout do tepla....parádní fotky!

 

Ač nemotorkář :crying_anim02: , říkám paráda. Do těchto končin (Albanie) se chystám vozem s rodinkou. Tedy já chystám, rodinka o tom zatím neví :rolleyes: Doufám ,že se lidé a příroda nezmění za ty cca dva roky. Nádhera a momentálně moc moc závidím.

Díky! Pozor! Nejsem motorkář, ale motocyklista... :oneeyed02: Jinak Albánie a MNE jsou super, krásný a pokud člověk nedělá vyložený chyby i bezpečný země. Příští rok, jestli to časově klapne tam pojedeme Defendrem celá rodina. Žena má outdoorové výlety také moc ráda...a holky, když slíbíme trochu dobrodružství a offroadu, tak taky.... :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...