Přejít na obsah

Povedené fotky z dovolené?


Doporučené příspěvky

krasny fotky.. KRK je podle me nejhezci misto v chorvatsku.. treba ta uzasna plaz ve vrbniku...

Diky :). Krk mám hodně rád. Chrovatsko mam docela projeté, ale tady se vracím nejraději. Vrbnik je nádherné místo, hlavne pro procházky kamennými uličkami a taky posezení na vinici u lahvičky Vrbnicka Zlahtina má něco do sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Az trochu povyroste nejmensi capart, pojedu zase sem. Podobuce, nadherny to kousek sveta na poloostrove Peljesac. A na par dni naproti na Mljet.

Minimum lidi, par domku kolem male plaze, zadne auta, vyborne vino, rybar, ktery umi skvele udelat cerstvou rybu a natocit pivko u neho na terase pro toho, kdo chce (zadna restaurace) a za par supu.

post-6-0-57993600-1406032808_thumb.jpg

post-6-0-47130600-1406032822_thumb.jpg

post-6-0-23779100-1406032838_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az trochu povyroste nejmensi capart, pojedu zase sem. Podobuce, nadherny to kousek sveta na poloostrove Peljesac. A na par dni naproti na Mljet.

Minimum lidi, par domku kolem male plaze, zadne auta, vyborne vino, rybar, ktery umi skvele udelat cerstvou rybu a natocit pivko u neho na terase pro toho, kdo chce (zadna restaurace) a za par supu.

Mas nejaky link, nebo to objednavas samodomo? Ja miluju Hvar, je to hodne podobne, ale 1200km. Kolik to je km na ten Peljesac? Kurna kez by uz to maly za rok zvladnul...to bude mit rok a devet mesicu. Kdyztak SZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Mas nejaky link, nebo to objednavas samodomo? Ja miluju Hvar, je to hodne podobne, ale 1200km. Kolik to je km na ten Peljesac? Kurna kez by uz to maly za rok zvladnul...to bude mit rok a devet mesicu. Kdyztak SZ

Ja tam nejel cilene. Nahodou jsem na to narazil pri ceste, kdyz jsem hledal ubytovani. Je to hodne zastrcene, zadny obchod, zadna restaurace, zadne pekarstvi, zmrzlina, proste nic. Pro vse je potreba dojet do Orebice, nebo se domluvit s domacima a nechat si privezt pecivo, ovoce.

Jak jsem psal, jen jeden ochotny mistni, ktery dela ve sve domaci kuchynce ryby, salaty atd. a pohosti na sve terase. Jedine, co tam lze koupit, je vyborne vino od mistnich.

Ubytovani byla docela haluz, protoze co jsem se tak poptaval, vse je predem objednane. Byljsem tam pred 7 lety v cervnu, pak uz to neslo - jedno decko za druhym :) Pokud bych se tam mel vypravit s detma, jedine na jistotu, s rezevaci. Kontakt tam na nikoho bohuzel nemam. Budes muset hledat na netu.

Kilometrove to vyslo myslim na 1250 uz presne nevim. A naprosto fantasticky je MLJET, to je jiny svet, nadhera. Jeste dva roky a pak jedu...

V Chorvatsku jsem byl na mnoha mistech, ale tohle je jedine, kam se chci vratit. Ale je taky treba objevovat dale, urcite se tam nejaky krasny koutek najde.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Super fotky, no a hodinky jsou přesně tam, kam patří :clap: Čím jsi to fotil? ...., né, to já jen tak, že stále nevím co koupit, maželka už mě řekla, že jsem zralej na cvokárnu :lol2:

:lol2:  pár fotila i slečna a nebooj, i Tobě něco vyberem :cheers:

post-3210-0-94988300-1407098721_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...