Jump to content

Povedené fotky z dovolené?

Recommended Posts

lunik je oproti Indii sterilne prostredie. bez srandy

ozaj, boli ste niekto z vas aspon v tych kosiciach? Micey, gougy - na slovensku sa jazdi po pravej strane. a pozname aj pribor, telefony aj toaletny papier.. normalne suchame kym nie je biely.

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Napadlo mne vytvořit místo, kde by se soustředily pěkné momentky hodinek z Vaších dovolených. Stačí pár fotek a k nim název hodinek a místo kde to bylo foceno, případně další komentář. Berte to jako t

Před pár hodinami jsem se vypotácel z vlaku po 24-hodinové jízdě z Rumunska. Bolí mě nohy od sedmidenního šlapání z kopce a do kopce, ramena a záda od batohu, sm.dím jako tamní bačové, spálený od slun

Treba na Islandu si pestuji rajcata, banany, a i dalsi ov+zel, sami ve sklenikach vytapene termaly... v tomto jsou samostatni a tim padem nedovazeji tu hnusnou zeleninu a ovoce jako k nam.   To jsem p

ozaj, boli ste niekto z vas aspon v tych kosiciach? Micey, gougy - na slovensku sa jazdi po pravej strane. a pozname aj pribor, telefony aj toaletny papier.. normalne suchame kym nie je biely.

Já jo...  :death: 

VÚ 9957 hned naproti Prioru v Jiskrových kasárnách. Košice jsou v pohodě. 

• 2 weeks later...
Guest swanieck

Srí Lancu bych si také nechal líbiti, moc hezké :smile_anim: V tom Národním parku žije celá velká pětka? No asi tam bude taky hodně jedovatých hadů, co?

Jinak tady ještě fotečky z Kilimanžára 2012 - Machame route, kterou doporučuji, pokud se chystáte někdo nahoru. Je sice celkem náročná, ale za to nejhezčí :smile_anim:

Gratulace, být tam nahoře musí být něco úžasnýho......já byl jen dole, bohužel.....

SW

post-27804-0-68003100-1411331173_thumb.jpg

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...