Přejít na obsah

Po kterých se mi stýska...


Dantechno

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ach jo - tak jsem myslel, že do tohoto vlákna nikdy psát nebudu, ale je to jinak... :crying_anim:

Byla to láska na první pohled - Omega Planet Ocean. Říkal jsem si, že snad jednou, nějaké starší, bych při troše štěstí mohl mít. Jenže pak mi má nejlepší manželka nechala z prodeje našeho bytu potřebný obnos a já se jal splnit si sen. Nejdříve 42 - líbily se, ale něco mi na nich chybělo. Zašel jsem k Dušákovi, zkusil si 45,5 a bylo jasné, že těm mým chyběla velikost potřebná na mou pracičku (19,5 cm). S lehkým srdcem jsem je prodal a brzo sehnal ty pravé. Kochal jsem se, mazlil, radoval - a sen se stal skutečností (to je v nějaké přiblblé reklamě?). Jenže znáte to - člověk je tvor nevděčný. PO přežily (opět i díky ženě a vaší podpoře) nákup nového vozu, ale už ne moje vrtochy. Nabažil jsem se jich a toužil po nevěře (tedy hodinkové). Navíc mne někdo na srazu nahlodal, že by měl u nich kvůli ručkám strach z nadčasovosti. No prostě jsem je já blbec prodal. Koupil si klasické bondovky, ale jak víte, jsou už taky na prodej (malé na mou ručku). Mám ještě nějaké kousky, ale asi půjde vše do světa a budu šetřit na nové PO, které si už nechám k ruce přišroubovat...

post-3263-1254155726.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Ach jo - tak jsem myslel, že do tohoto vlákna nikdy psát nebudu, ale je to jinak... :crying_anim:

Byla to láska na první pohled - Omega Planet Ocean. Říkal jsem si, že snad jednou, nějaké starší, bych při troše štěstí mohl mít. Jenže pak mi má nejlepší manželka nechala z prodeje našeho bytu potřebný obnos a já se jal splnit si sen. Nejdříve 42 - líbily se, ale něco mi na nich chybělo. Zašel jsem k Dušákovi, zkusil si 45,5 a bylo jasné, že těm mým chyběla velikost potřebná na mou pracičku (19,5 cm). S lehkým srdcem jsem je prodal a brzo sehnal ty pravé. Kochal jsem se, mazlil, radoval - a sen se stal skutečností (to je v nějaké přiblblé reklamě?). Jenže znáte to - člověk je tvor nevděčný. PO přežily (opět i díky ženě a vaší podpoře) nákup nového vozu, ale už ne moje vrtochy. Nabažil jsem se jich a toužil po nevěře (tedy hodinkové). Navíc mne někdo na srazu nahlodal, že by měl u nich kvůli ručkám strach z nadčasovosti. No prostě jsem je já blbec prodal. Koupil si klasické bondovky, ale jak víte, jsou už taky na prodej (malé na mou ručku). Mám ještě nějaké kousky, ale asi půjde vše do světa a budu šetřit na nové PO, které si už nechám k ruce přišroubovat...

 

jestli jsi se odhodlal PO prodat tak je už nekupuj - měl jsem několikatery hodinky několikrát po sobě a pak už to nikdy neklaplo :) --- hledej něco novýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli jsi se odhodlal PO prodat tak je už nekupuj - měl jsem několikatery hodinky několikrát po sobě a pak už to nikdy neklaplo :) --- hledej něco novýho

Takže s hodinkama je to stejný jako s ženskýma - nezkoušet to znova? Ach jo - já už od PO zkusil docela dost modelů, a žádný mi už tak nesedly, nevím co bych jiného chtěl.

Má ještě někdo zkušenost jako YPO, že se k jednou prodaným hodinkám nemá člověk vracet? Docela by mne to zajímalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me jsou hodinky ktere clovek proste musi mit ja osobne co koupim to dal neposlu proste kupuju opravdu jen ty hodinky ktere vim ze dal neposlu.

a jestli ricousi opravdu tak po nich touzis kup je prisroubuj k ruce a nepoustej.

ja si vcera zase k dusakovi a zkusil bondovky 2220.80 ach jo jsou krasne ale ta velikost :/

tak premyslim zda teda nekouknout po nejakych PO na TZ nebo wus. tam sedaji sehnat kolem 2k dolaru docela ve slusnem stavu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: Ricous

 

Vím o čem mluvíš. Koupil jsem od tebe PO a staly se z nich moje nejoblíbenější. Bál jsem se velikosti, ale jsou super!

Omega PO forever ;)

A pachatel se ozval... ;) Zrovna jsem se rozmýšlel, že ti pošlu SZ ale koukám, že by to bylo zbytečné... :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

risous: na PO vzpomínej, ale nepořizuj. Jsi mazák, začni lovit v jiných vodách, než je mainstream. Je spousta hodinek co maj spoustu kouzla. Já třeba teď viděl Sinn U2 a celkovým dojmem a zpacováním mě uzemnily.

 

edit: abych tu jen neblafal, mě osobně se stýská po chronografu, byť si nevybavuju, že bych ho někdy skutečně využíval

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pachatel se ozval... ;) Zrovna jsem se rozmýšlel, že ti pošlu SZ ale koukám, že by to bylo zbytečné... :crying_anim:

To by bylo opravdu zbytečné :-) Ale mám stejný názor na to, že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky...

Překonej to. Vždyť je to tolik krásných hodinek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
nene nema cenu na to cekat rozbit prasatko a hura na nakupy

 

http://jurawatches.co.uk/watch.asp?product...ageViewer422713

^^ tyhle mit doma tak asi konec nakupu.

 

na staromáku stojí cca 250t = že by mě to shodilo ze židle tak to teda nééé - za ty prachy bych si koupil 1x Panerai, 1x regulátor wod Sinnů a eště by zbylo na padesátihodinový archiméde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
a zase na druhou stranu si muzes byt jisty ze v CR jich nebude tolik co panerai a jinych.

 

no to je jasný za tyhle peníze si ten inhauz koupí jenom jelito - takže jich moc k vidění nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ tyhle mit doma tak asi konec nakupu.

 

:gora:

 

do doby, kdy objevíš další ;)

 

Edit k tématu: kdysi jsem neuváženě prodal Eterny - ultratenké quartz a docela rád bych je přivítal zpět;) (i když nenositelné, krátký tah) dokonce tuším, že členovi fóra (ale nevím kterému, znám jen nick z Aukra..)

 

Také jsem prodal Tagy (a pak si je nějakej první afroami prezident nosí (ve stejném čase (92-94) a ve stejné verzi ciferníku! a teď jsou to "presidents watch") taky proto, že už se neunosily..

 

Že je na hodinky třeba mít? Jistě, ale není zákonitě třeba mít padesatery hodinky s nepříliš silnou citovou vazbou doma a nenosit je - to už je lepší je vyměnit za jiné, přesto všechno, co jsem popsal výše :withstupid: ..

 

Samozřejmě nikdy neprodám dárky apod., (ale co to stojí baterií :rolleyes: )

 

A k "nevstoupíš dvakrát do stejné řeky" Bondovky - prodáno, Bondovky quartz (překvapivě jako druhé, měly to být hodinky "vždy připraven" kamkoliv, nahradily je Tagy Link) - prodáno, teď přijdou na řadu co-ax, ale nespěchá to, jsou Xté v pořadí a priority se mění :))

 

 

 

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

TO: ricous stejné PO jsem měl 3x - stejné chrono fortis jsem měl 3x - stejné Archimede jsem měl 4x - stejné seiko jsme měl 3x a možná bych si ještě na něco vzpomněl = a možná, že nejsem ten správný vzorek:) = já už bych do toho nešel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...