Přejít na obsah

Po kterých se mi stýska...


Dantechno

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pánové já ricouse naprosto chápu, a podporuju. Někdy člověk v rozmaru prodá hodinky, které mu pak scházejí. Já si takhle v poslední době koupil zpátky dvoje své hodinky co jsem kdysi neuváženě prodal a jedny už ne stejné, ale stejný model. Ještě bych si zpátky koupil Emergency, B1 a O - PO 42mm ale jen v černobílé verzi. Taky vím, že kdybych prodal teď JLC, tak si musím do týdne koupit jiné, protože provedením a strojem, převyšují vše co jsem doteď vlastnil, a vlastně nevím proč je nabízím. ( Tedy vím, protože mě baví pořád hledat a zkoušet nové modely ). :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

no, tož se taky přiznám - musím říct, že mi docela dost chybí Hamilton Khaki King automatic. Jsou to takové dost univerzální hodinky, ke všemu se hodi, nikde a nikdy nevypadají špatně.

Chybí mi možná proto, že to byly moje první pořádné hodinky.

Už několikrát jsem je málem koupil znovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne je najviac luto za oranzovymi PO-ckami ,ktore ma teraz vo svojej stajni Berbatow (teda aspon si myslim,ze ich este ma)

....ani neviem,preco mi je za nimi luto.Nejaky dovod na predaj som urcite mal,len si uz nepamatam aky.

 

Stando, tímto ti děkuji za moje zatím nejmilejší hodinky. Ne vážně, ty PO byly moje první hodinky z horní police a doteď jsou moje nr. one. Ty u mě zůstanou nafurt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, tož se taky přiznám - musím říct, že mi docela dost chybí Hamilton Khaki King automatic. Jsou to takové dost univerzální hodinky, ke všemu se hodi, nikde a nikdy nevypadají špatně.

Chybí mi možná proto, že to byly moje první pořádné hodinky.

Už několikrát jsem je málem koupil znovu

Souhlas! Kdyz bych je vul tenkrat neprodaval, mohl jsem s nimi byt spokojeny nadosmrti a usetrit spoustu penez :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když vidím toto vlákno, musím se připojit se svým steskem. Před vánocema jsem prodal IWC Pilot Chrono a jak je vidno v mém podpisu, stýská se mi po nich :( Už několikrát jsem uvažoval, že si je koupím zpět, abych sám sobě nepřišel k smíchu, tak asi ve verzi spitfire... Jsou to prostě krásné hodinky, když jsem chtěl něco pustit, měšl jsem dát pryč navitimery...

post-2928-1271234868.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto vlákno mě utvrdilo ve 3 věcech:

1) s plánovaným prodejem mých prvních automatů Seiko SKX007 ještě počkám (abych později nelitoval)

2) současné Hamilton Khaki King nebudu minimálně 2 roky prodávat (doufám)

3 všichni tady jsme úplný magoři...

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím žiji v domění, že budu jen pořizovat, nikoli prodávat.

Omegy mám v "QoS" limitce a Jaermann & Stübi také nedělá bůhvíjak velké série.

Předpokládám ale, že to si tady asi říkala, čí říká většina pacientů.

Ta chuť pořizovat je tak neodolatelně silná..... áááůůůů....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Kluci,

nejprve se chci omluvit za reinkarnaci tohoto vlákna, ale je to podle mého lepší než zakládat nové.

Už dlouhou dobu nad tímto tématem uvažuju. Právě jsem dosáhl jakéhosi plného stavu a jsem momentálně spokojen (samozřejmě ale pokukuju co dál). Je mi ale naprosto jasné, že dříve nebo později budu postaven před tu naši "sofiinu volbu", které pustit z domu ven, aby mohly přijít nové. A jelikož mám poměrně slušnou schopnost, v zásadě si vybírat hůře sehnatelné kousky, už teď se toho trošku obávám. Z dosavadních příspěvků je jasné, že v tomto vede Omega (pro mě ani ne tak překvapivě). Takže zkušení bardi, změnilo se za ty tři roky něco? A stalo se vám dokonce, že jste nějaké pustily a teď ne a ne je sehnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc asi po těhle Doxách.

Měl jsem je v v nedávné době,kdy se mnou cloumalo hodinkové blbnutí.

koupil - prodal - zase koupil - a zase prodal. 

I přes to ,že jsou to jenom quartzky,tak jsem si až pozdě uvědomil jejich vyjímečnost a raritnost. :frusty:

Už je asi nikdy neuvidím

post-13000-0-00075900-1364474680_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...