Přejít na obsah

SEIKO Prospex 600M Diver Spring Drive


georgeJ

Doporučené příspěvky

SEIKO MarineMaster PROFESSIONAL 600 M Diver Spring Drive - Ještě jsem tady na ně v žádném vláknu nenarazil, docela mě dostaly, co na ně říkáte:

 

* Ref: SBDB001

* Listed price: 472,500 JPY

* Case Bracelet:Bright Titanium

* Dial: Black

* Crystal: Sapphire

* Diameter: 45mm (without the crown)

* Thickness: 17.0 mm

* Weight: 175g

* Movement: Spring Drive 5R66A power reserve 72 hours (30 Jewels)

* 600M water resistance with a screw-down crown

* Lumi Brite luminous paint at hands and marks

* Rotating bezel with anti reverse spin function

* +- 15sec/month

* Instructions, worldwide one year warranty and original Seiko box

* This price includes S/H all over the world

post-8372-1250404430.jpg

post-8372-1250404438.jpg

post-8372-1250404446.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az na cenu se mi moc libi... ($3,839.00) :)

Asi tak

 

jak se mi zakladni rady seiko (asi do 300 dolacu) nelibi a prijdou mi jako nepovedene kopie vseho mozneho, tak tohle vypada hodne pekne :thumbsup_anim:

 

No nevím, já bych naopak řekl že co kus to originál..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Pořád se nemohu srovnat s rezervou chodu na potápěčských hodinkách, myslím si, že na číselníku diver, nemá co dělat. Možná nová móda, mají ji také Orienty, které vlastnil YPO.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Pořád se nemohu srovnat s rezervou chodu na potápěčských hodinkách, myslím si, že na číselníku diver, nemá co dělat. Možná nová móda, mají ji také Orienty, které vlastnil YPO.

 

v kanclu je rezerva nátahu asi na prd, ale pod vodou určité opodstatnění mít může, obzvlášť když je to jediná časomíra kromě lodního chronometru v okruhu několika mil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v kanclu je rezerva nátahu asi na prd, ale pod vodou určité opodstatnění mít může, obzvlášť když je to jediná časomíra kromě lodního chronometru v okruhu několika mil

Tak na tohle mám přesně opačný názor :) Právě v tom kanclu, kde jsem spíš bez pohybu, zastavení hodinek je reálné, rezervu nátahu ocením. Vidím, kolik jim zbývá, pohoda. Ale pod vodou je to úplně k ničemu, pod vodou nesedím, ale hýbu se a tak nijak nehrozí, že by se mohly zastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Tak na tohle mám přesně opačný názor :) Právě v tom kanclu, kde jsem spíš bez pohybu, zastavení hodinek je reálné, rezervu nátahu ocením. Vidím, kolik jim zbývá, pohoda. Ale pod vodou je to úplně k ničemu, pod vodou nesedím, ale hýbu se a tak nijak nehrozí, že by se mohly zastavit.

 

no vidíš, tak já to mám přesně naopak - v kanclu kde jsou ještě dvacatery hodiny v okolí, mi je celkem jedno jestli se něco zastaví, ale když mám jenom jedny hodiny a široko daleko je jediná časomíra slunce tak je rezerva nátahu užitečná, obzvláště při častém odkládání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...