Přejít na obsah

Breitling super diver


Doporučené příspěvky

No dva podobne modely mam doma,som si priviezol ešte v 2005 s Tunisu.Obydve stale bežia už som aj rozmyšlal že ich vyperem ale ked si tak človek všíma čo za umelecke diela maju ludia na rukach stale je to "vyššia trieda" teraz už viem čo s nimi spravim idem stavať a urobit si inšatnu vodovahu tiež nie je zly napad :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

nedockavci cihaji v prodejnim foru, kdy jim hodis ty jlceckovy turba, tenhle kousek je spolehlive nahradi, uz jen pro tu vodni komplikaci stoji za to si je nechat, ale budou mit jeste jednu technickou finesu - az vyschne morska voda budou z nich naramkovy presypaci hodinky...

Upraveno uživatelem lastam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2:

nedockavci cihaji v prodejnim foru, kdy jim hodis ty jlceckovy turba, tenhle kousek je spolehlive nahradi, uz jen pro tu vodni komplikaci stoji za to si je nechat, ale budou mit jeste jednu technickou finesu - az vyschne morska voda budou z nich naramkovy presypaci hodinky...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda pánové, kdyby jste vytáhli nejaké vlákno s patekama nebo vacheronama tak to chápu. :rolleyes:

Za trest jsem vás chtel obdařit ještě několika fotkama tohoto skvostu, ale už jsem ho bohužel nenašel, asi skončil v popelnici a odebral se do křemíkového nebe. :smile_anim:

 

Krása Dalibore, opravdu ze srdce gratuluju, to už ty turba nevezmeš na ruku, když máš tenhle skvost :D

 

Davide!!! to mám za to zrcátko, co jsem ti ulomil u auta co? :crying_anim: Doufám, že už ho máš opravený. :smile_anim: Za to it příště ulomím to druhý. :smile_anim:

Upraveno uživatelem Dali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide!!! to mám za to zrcátko, co jsem ti ulomil u auta co? :crying_anim: Doufám, že už ho máš opravený. :smile_anim: Za to it příště ulomím to druhý. :smile_anim:

 

Ale vůbec ne, díky zrcátku jsem mohl alespoň naživo okouknout tvojí chronorodinku ;) Jinak už je dávno opravené... Pokud bys mě snad někdy znova naboural, zaplatíš mi hodinkama, ale ty Bčka nechci :D

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...