Přejít na obsah

kdo ma jake heuer


Stepino

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Ahoj milí.

Kamarád se na mě obrátil s následujícím kouskem. Co jsem intuitivně dohledal je: zřejmě Heuer ref. 349, zlaté pouzdro (pozlacené), výroba 40-50 léta minulého století.

Řeší, zda jít do kompletní opravy. Jsou po jeho dědovi. Já bych do toho samozřejmě šel, ale jsem Chmagor. Je mezi vámi někdo, kdo mi řekne extrémní názor typu:

a) No jasně!,

b ) No ani náhodou!

?

Děkuji za případné podněty.

Hezký večer

VCello

post-66824-0-61894600-1569869649_thumb.jpeg

post-66824-0-99802700-1569869665_thumb.jpeg

post-66824-0-79786100-1569869673_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj milí.

Kamarád se na mě obrátil s následujícím kouskem. Co jsem intuitivně dohledal je: zřejmě Heuer ref. 349, zlaté pouzdro (pozlacené), výroba 40-50 léta minulého století.

Řeší, zda jít do kompletní opravy. Jsou po jeho dědovi. Já bych do toho samozřejmě šel, ale jsem Chmagor. Je mezi vámi někdo, kdo mi řekne extrémní názor typu:

a) No jasně!,

b ) No ani náhodou!

?

Děkuji za případné podněty.

Hezký večer

VCello

 

No, když už si připraven na extrémní rozdělení tak takto: Otázka je, zda je bude nosit. Což, omlouvám se, si nemyslím. Spíš bych je nechal spát jako rodinné dědictví. 

Takže za mne varianta b.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, když už si připraven na extrémní rozdělení tak takto: Otázka je, zda je bude nosit. Což, omlouvám se, si nemyslím. Spíš bych je nechal spát jako rodinné dědictví. 

Takže za mne varianta b.

Děkuji za tip!

Šlo mi i o to, zda má smysl do nich investovat. Ale to je v podstatě na něm, že jo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za tip!

Šlo mi i o to, zda má smysl do nich investovat. Ale to je v podstatě na něm, že jo :-)

 

Jak říkáš, zda pro něj mají hodinky citovou hodnotu a bude je používat, pak by se jednalo do investici, která má smysl. Pokud váhá a bere to pouze z pohledu, že jsou po dědovi a jinak k nim nemá hlubší vztah, pak když je renovuje, stejně je za dva týdny odloží do šuplíku, kde budou čekat až stejnou situaci bude za 40 let řešit zase jeho potomci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak connected modular urcite za 40 let resit nebudou. Naopak, i kdyz je necha zrenovovat, aby je mohli a budou resit za 40 let jeho potomci, tak je budou resit prave a jenom proto, ze jsou to hodinky jejich predka, ktere pred 40 lety resil jejich predek. Za me palec nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondazz: vzhledem k nazvu tematu si spis myslim, ze "bluemdvo" nam chtel sdelit, ze ma na ruce Connected a nema to zadnou souvislost s dotazem nad nim.

Vzhledem k tomu, ze Connected 45 Modular ma nevymenitelnou baterku, tak budou za 40 let v kremikovym nebi.

Mechaniky po dedovi bych urcite nechal dat do kupy a hrde obcas vyvencil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...