Přejít na obsah

kdo ma jake heuer


Stepino

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Tak Šťastné a Veselé všem příznivcům pěkných hodinek a TAG zvláště :santa: koukám tu a čtu si už nějakej pátek,je to pěkná podívaná na strojky času :smile_anim:

 

osobně mám dvoje carrery CV 2010 a WV 211 A , druhé jmenované jsou k mání jsou nové nepoužité tedy jednou na ruce cestou ze švajcu kvůli cla.Koupeny ve švajcu 20.8.2010. Chci si konečně koupit modré Monaca :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to klidně mázni, je to zvláštní....nepovažuji se za odborníka a machra přes hodinky, jen je mám prostě rád a někdy v 17ti když jsem viděl první B tak jsem si řekl ,že jednou si taky podobné hodinky koupím. A tyto jsem si prostě koupil tak nějak , že mě do nich navrtala manželka na dovolené...něco jako ukvapenej nákup? Spousta lidí tady vkládá inzérát za jiné a já tady hold nikoho neznám...tod vše.Takže chodím tu a čtu rád a tak nějak se necítím tady rozumovat, když vím že to je pro mě jen pěknej mužskej šperk. Takže šanci vložit zde vlastní inzerát budu mít někdy za 2 roky :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak to tady trochu oživím jednou super hnusnou fotkou (fakt se omlouvám) ale slibuju že už to konečně nafotím pořádně, tohle je jenom z ruky na zemi u okna. Ani jedny nejsou stejné, některé jsou se stejným ciferníkem i pouzdrem ale mají ratrapant stroj, dvoje umí měřit setinu vteřiny. Ještě mám jedny půlminutky ratrapant, ale ty bohužel nechodí a chybí jim dost dílů, bojím se že už je dohromady nedám. Jinak by to byla pěkná desítka.

post-4049-040951600 1299346769.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také na tom máš Štěpáne velký podíl a Ricous také, čímžto Vám pánové moc děkuji a těším se že ještě něco přibude. Ještě mám nějaké tipy o které bych to rád doplnil, ale je to samozřejmě všechno jenom o munici. A té se mi v poslední době ale hodně nedostává. :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je právě to jediný co nevím, jak to vystavit či adjustovat. Něco mám vymyšlené ale nejsem si tím pořád jist. Ještě kdyby náhodou jste měl někdo něco od heuer, co by jste mohli postrádat nebo vyměnit budu rád. Měl bych třeba na výměnu stopky lemania a hanhart, záleží na domluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vlastním tyto 30 let staré Hujerky. Je to dědictví po mém dědečkovi, který je dostal kdysi k narozeninám. Poté se dlouhou dobu pro jejich nefunkčnost válely v šuplíku. Marně jsme kdysi sháněli hodináře, který by se do něčeho podobného pustil (hodinky byly dokonce i za velkou louží). Až jsem se jednoho dne dostal na toto fórum, kde mi bylo vše co se týče hodinářů vysvětleno a znalci zdejších poměrů jistě bez delšího přemýšlení uhodnou, kterému hodináři se nakonec dostaly do ruky. Bylo potřeba vyměnit jedno ozubené kolo (náhon), u kterého byla ulomena hřídelka. Nakonec se podařilo tento díl sehnat od jiného hodináře a sběratele z Texasu. Nyní se z hodinek těším velké radosti. Jejich krásu dnes moderní výrobci hodinek (včetně TAGu), alespoň dle mého názoru, jen stěží překonávají. Na ruce působí velmi elegantním dojmem. Jediné co bych jim snad mohl vytknout, je jejich špatná čitelnost, ale to je stejně šumák, protože při 9 z 10 podívání na hodinky se stejně nezajímám o čas :)

post-12373-067306600 1300217388.jpg

post-12373-046632400 1300217397.jpg

post-12373-075207500 1300217446.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vlastním tyto 30 let staré Hujerky. Je to dědictví po mém dědečkovi, který je dostal kdysi k narozeninám. Poté se dlouhou dobu pro jejich nefunkčnost válely v šuplíku. Marně jsme kdysi sháněli hodináře, který by se do něčeho podobného pustil (hodinky byly dokonce i za velkou louží). Až jsem se jednoho dne dostal na toto fórum, kde mi bylo vše co se týče hodinářů vysvětleno a znalci zdejších poměrů jistě bez delšího přemýšlení uhodnou, kterému hodináři se nakonec dostaly do ruky. Bylo potřeba vyměnit jedno ozubené kolo (náhon), u kterého byla ulomena hřídelka. Nakonec se podařilo tento díl sehnat od jiného hodináře a sběratele z Texasu. Nyní se z hodinek těším velké radosti. Jejich krásu dnes moderní výrobci hodinek (včetně TAGu), alespoň dle mého názoru, jen stěží překonávají. Na ruce působí velmi elegantním dojmem. Jediné co bych jim snad mohl vytknout, je jejich špatná čitelnost, ale to je stejně šumák, protože při 9 z 10 podívání na hodinky se stejně nezajímám o čas :)

 

 

Tak ty jsou překrásný, dávej na ně pozor :rolleyes: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem přemýšlel jaký řemen k hodinkám dát. Dokonce jsem přemýšlel i o možnosti nechat si nějaký ušít. To mi z finančních důvodů přítelkyně zakázala :) Nakonec jsem se rozhodl, že na to nemusím extra spěchat, a že se budu pomalu po něčem poohlížet. Nakonec, když jsem vezl hodinky od hodináře, se mi Hujerek zželelo a řekl jsem si, že koupím alespoň nějaký dočasný, levnější řemen. Tak jsem se stavil v klenotnictví v OC Olympia v Mladé Boleslavi, kde mi za 200,-Kč nabídla paní tento řemen, který k hodinkám až neuvěřitelně sedí, dokonce se již po jiném ani nesháním :) Je to noname, ale je kožený a pomocí otvorů také odvětrávaný, což je velice příjemné.

Jinak děkuji za kladné ohlasy, velice si vaší chvály cením a doufám, že se mi podaří příliš nezpychnout :) Samozřejmě budu rád za jakékoliv další názory a příspěvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...