Přejít na obsah

Prosbička pro všechny...


Doporučené příspěvky

Borci já na to se.. Pirát zase vede, pozoruju to už dvě hoďky, kdy mu tam v pravidelných intervalech skáčou hlasy. Asi má nějakej IP changer, já s tím dělat neumím a ani si nejsu jistej jestli chci. Soutěže jsem se zůčastnil proto, že jsem si myslel, že klip mi dal hodně práce a vypadá docela k světu, bohužel realita je taková, že vyhraje ten, kdo si dá na hlavu šátek a zůmuje po výletní lodi.

Zkusím zítra zavolat na organizátora soutěže, ale nevím jestli to vůbec k něčemu bude a jestli budou mít chuť se tím zabývat.

Asi si jdu dát další pifko a příště na takový akce peču :axehead:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci já na to se.. Pirát zase vede, pozoruju to už dvě hoďky, kdy mu tam v pravidelných intervalech skáčou hlasy. Asi má nějakej IP changer, já s tím dělat neumím a ani si nejsu jistej jestli chci. Soutěže jsem se zůčastnil proto, že jsem si myslel, že klip mi dal hodně práce a vypadá docela k světu, bohužel realita je taková, že vyhraje ten, kdo si dá na hlavu šátek a zůmuje po výletní lodi.

Zkusím zítra zavolat na organizátora soutěže, ale nevím jestli to vůbec k něčemu bude a jestli budou mít chuť se tím zabývat.

Asi si jdu dát další pifko a příště na takový akce peču :axehead:

 

hele ja sem nad tim uz premyslel kdyz si psal po prve, ze bych ti to zaridil pres IP changer, ale prijde mi to pod uroven. tvoje agitka je ferova a myslim, ze hlas ti davame, protoze to video je objektivne lepsi. nektere spolecnosti, pri podezreni muzou souteziciho vyloucit, takze se zeptej organizatoru. ale na zajisteni hlasu pres ip changer bych se vybodnul, me by to netesilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ja sem nad tim uz premyslel kdyz si psal po prve, ze bych ti to zaridil pres IP changer, ale prijde mi to pod uroven. tvoje agitka je ferova a myslim, ze hlas ti davame, protoze to video je objektivne lepsi. nektere spolecnosti, pri podezreni muzou souteziciho vyloucit, takze se zeptej organizatoru. ale na zajisteni hlasu pres ip changer bych se vybodnul, me by to netesilo.

 

Tak jak říkáš, to je pod úroveň, vím opravdu o aspoň dvou stovkách kámošů a kámošů mých kámošů co posílali hlas, je jasný, že každej den se člověk k pc nedostane a proto by to mělo být tak, že může každej hlasovat jen jednou, buďto se mu klip líbí a nebo ne. Logicky si ho člověk taky prohlídne jen jednou a ne každej den. Navíc i pro Spektrum je v jejich zájmu, aby se na jejich stránky podívalo co nejvíc lidí, takže čistě matematicky, když někdo bude mít 10 ip adres a každej den po dobu soutěže tj 30 dní si klikne tak má 300 hlasů, na druhou stranu když tam přijde mých 200 lidí tak jsem de fakto prohrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pirát přišel z práce a začal pirá***, už to má f plusu o 36 a to teprve zahřívá modem :gun_bandana:

jeste muze mit CDMA a proste to jen vypne a zapne a dostane novou ip. nebo ma mobil pripojeni. tam je taky tusim promenliva ipina

 

edit: ale mi ho porazime. facebook parta musi poradne zabrat, tak se snazte lidi ten FB zburcovat, kdyz uz ho mate :D

Upraveno uživatelem 911
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele na to jsou boti, který hlasy hážou. Sám s tim pracovat neumim, ale pomatuju si, že jsem chtěl bojkotovat jedno podle mě hloupí hlasování pár let zpátky a zběhlý kamarád s tim neměl problém, jen se zeptal kolik chci hlasů a v jakym časovým horizontu a měl sem je tam.

Pak sem na to sám upozornil adminy hlasování a místo toho aby to vzali s humorem mě diskvalifikovali :) ...

Pokud něco takovýho používá, tak je to stejný, jako snažit se porazit zeď v tenise ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...