Přejít na obsah

CASIO G-SHOCK RISEMAN G-9200-1


African

Doporučené příspěvky

mam vplane si ich tiez objednat...

 

su toto oficialne oznacenia? lebo nie som si isty:

cierne

biele

oranzove

 

tiez som si myslel ze GW-9200 su vsetky multiband6

 

pomozete mi pani ktore vybrat? B)

 

Cerne , protoze jsou univerzalnejsi nez oranzove, a bile uspinis. GW maji prijem signalu , G ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z US jsem si dovezl special edition man in rescure v oranzove barve. Nemaji rizeni radiem, ale oranzova vypada moc dobre. Co se tyce kola, tak neni problem pokud mas hodinky na leve ruce - senzor je na leve strane hodinek. Ja mam ale stejne drzak na riditka, je to praktictejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS nejsem si jisty, jestli je to idealni volba na kolo. Ja sem si je poridil, protoze chci mit na sporty jen jedny hodinky (ikdyz mam zvlast jeste pulsmetr:-) a risemany v oranzove byli nejelpsi cena/vykon/odolnost. Pouzivam je na plavani (kde je oranzova super) na hory, na outdoor atd.

 

Na kolo bych se ale mozna spis podival po nejakem modelu suntoo - ty ktere vyhovovaly me se mi nezdali moc odolne, ale to pri pouziti jen na kolo nevadi.

 

Abych se dostal k tomu co mi u Risemanu vadi, jedna se hlavne o mereni vysky. Umi totiz merit bud hodinu po 5 sekundach a nebo 10 hodin ale po 2 minutach. Hodina je pro kolo kratka ale interval 2 minut zase moc dlouhy, protoze za 2 minuty pri sjezdu ji sakramentsky muzes zmenit. Navic se dozvis jen min. max. a celkove stoupani a klesani. Naproti tomu ta Suunta nebo GPS cyklo computery maji moznost pripojit se do pocitace a nahrat ti vyskovy profil trasy..

 

Mozna mas ale jine pozadavky tak ti to vadit nebude:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Dantechno: Přeci tu nejlevnější, vždyť je ta krize"

 

To PetrH: Hlavně mi šlo o to, už mít ve sbírce konečně nějáké G-shock" A v kolekci Casio řekl jsem si, ať už je trochu využiji, Risemany pro mé koníčky byla nejlepší volba. Dá se říct, hlavně pro kolo, výlety do přírody a těžké práce na zahradě, jako štípání dříví atd. A ještě k tomu na ofíko stránkách je přímo Casio na horské kolo doporučuje, ale ti zjistím až z vlastních zkušeností, jaký jsou. Ohledně toho hodinového měřění mají údajně 20 pamětí, takže např. tří hodinový výlet by neměl být problém rozfázovat do 3 měřění, co myslíš, zkoušel jsi to?

Co se týče Suunta, tak ta značka mě absolutně neoslovuje"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže díky Váženým členům Dantechnovi za dohození dobrého obchůdku V USA a Jožanovi za zprostředkování transakce, jsou extrémky konečně doma. Na začátku mě trochu překvapila tloušťka manuálu a to pouze ve 3 řečech, takže číst bylo co a když jsem viděl těch funkcí a možností, tak jsem se trochu zalekl do čeho jsem se to zase namočil. Ale po hodince byli plně v mých rukou, takže pohoda" Vše je velmi jednoduché, trochu jsem se bál pouze hodinového měřění stoupání a klesání, ale to jde přepnout z 5s zápisu na 3minutový a ten pak lze měřit až 10 hodin, takže při pěší turistice dostačující. Dnes jsem je provětral na kole a vše od zpracování po funkce a ovládání za ty penízky k velké spokojenosti.

Jedna velká zajímavost je, že při prvním nošení všech nových hodinek jsem byl velmi ostražitý, aby nahodou nepřibyl hned první den nějáký škrábaneček nebo Ťukanec, kdež to u Géček bych s nima nejradši hned seknul o zem ať vidím na vlastní oči, co skutečně vydrží:-)

post-364-1252428362.jpg

post-364-1252428382.jpg

post-364-1252428396.jpg

post-364-1252428414.jpg

post-364-1252428433.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mám v pláne si tiež kúpiť Risemany - možno pod koncoročný strom a tak hľadám a zisťujem.... :newyear:

A tak som narazil aj na tieto dva modely.

 

K týmto prvým som našiel tieto dva názvy:

Green dream riseman / Gold defender riseman - tak si vyberte ten správny... :)

 

post-8666-1254391626.jpg

 

a biela klasika...

 

post-8666-1254391642.jpg

 

Pre mňa nie sú prijateľné ani jedny z nich.

Pre mňa - keď G-shock, tak čierna klasika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kua, kua chlapi...

Máte obaja svätú pravdu...

Taká hanba... :crying_anim:

 

To, že nerozoznám photoshop mojimi staršími nevycvičenými očami je jedna vec...

 

Ale to, že si nevšimnem fake mojich najobľúbenejších G-shockov ani keď sa naň pozerám...

Tak to ma fakt VYTOČILO!!!! :wallbash:

 

Ospravedlňujem sa.

 

No nič.

Poučil som sa.

Ideme ďalej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...