Přejít na obsah

CASIO G-SHOCK RISEMAN G-9200-1


African

Doporučené příspěvky

Cz manuál nemám potuchy...

Anglický v pdf bez problémov na Casio stránkach - a snáď niekto už preloží...

 

Mimochodom chcel som si ich kúpiť na vianoce.

 

Ale dnes som ich mal v Banskej Bystrici na ruke a sklamanie.

Veľkosť ako tak v pohode (dúfal som, že budú väčšie), ale veľkosť číslic hlavného displeja času - neuveriteľne malé... :thumbsdown_anim:

A v tých horných displejoch - to je už úplné zúfalstvo - na tie takmer nevidím.... :thumbsdown_anim:

Je to zrejme daň za všetkú tú techniku, čo tam napchali...

Ale aj tak - nevidím na to!!!

 

Cena úplne prijateľných 180.- ? na pešej zóne (rovnaká ako na SK webe).

V Europa centre neuveriteľných tuším 219.- ?. :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Ryo

Ahojte chalani. Moze mi prosim niekto poradit? Dnes mi dorazili GW 9200vky, som naozaj nadseny pretoze su krasne, ale nejako mi nesedi meranie teploty a barometrickeho tlaku...Po asi hodinke na balkone mi namerali teplotu cca 13,5 stupna (klasicky vonkajsi teplomer nameral 11 stupnov) a tlak 965 hPa pricom graf v cervenom "ocku" je zlozeny asi zo 6tich pixelov - zda sa mi taky neuplny a v pravej spodnej stvrtine mi v sekundovych intervaloch blika jeden pixel... Ked jemne zatlacim na SENSOR na lavej strane tak ma taku milimetrovu volu - citim, ze sa malino pohne akoby do vnutra. Je to normalne, alebo mam smolu a moze byt nieco poskodene? Hodinky som samozrejme kupoval nove, ale v USA - takze pripadna reklamacia je bezpredmetna... -_-

Dakujem za pomoc a ospravedlnujem sa ak je moj prispevok amatersky...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Ahojte chalani. Moze mi prosim niekto poradit? Dnes mi dorazili GW 9200vky, som naozaj nadseny pretoze su krasne, ale nejako mi nesedi meranie teploty a barometrickeho tlaku...Po asi hodinke na balkone mi namerali teplotu cca 13,5 stupna (klasicky vonkajsi teplomer nameral 11 stupnov) a tlak 965 hPa pricom graf v cervenom "ocku" je zlozeny asi zo 6tich pixelov - zda sa mi taky neuplny a v pravej spodnej stvrtine mi v sekundovych intervaloch blika jeden pixel... Ked jemne zatlacim na SENSOR na lavej strane tak ma taku milimetrovu volu - citim, ze sa malino pohne akoby do vnutra. Je to normalne, alebo mam smolu a moze byt nieco poskodene? Hodinky som samozrejme kupoval nove, ale v USA - takze pripadna reklamacia je bezpredmetna... -_-

Dakujem za pomoc a ospravedlnujem sa ak je moj prispevok amatersky...

 

nevím jestli ti to pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte chalani. Moze mi prosim niekto poradit? Dnes mi dorazili GW 9200vky, som naozaj nadseny pretoze su krasne, ale nejako mi nesedi meranie teploty a barometrickeho tlaku...Po asi hodinke na balkone mi namerali teplotu cca 13,5 stupna (klasicky vonkajsi teplomer nameral 11 stupnov) a tlak 965 hPa pricom graf v cervenom "ocku" je zlozeny asi zo 6tich pixelov - zda sa mi taky neuplny a v pravej spodnej stvrtine mi v sekundovych intervaloch blika jeden pixel... Ked jemne zatlacim na SENSOR na lavej strane tak ma taku milimetrovu volu - citim, ze sa malino pohne akoby do vnutra. Je to normalne, alebo mam smolu a moze byt nieco poskodene? Hodinky som samozrejme kupoval nove, ale v USA - takze pripadna reklamacia je bezpredmetna... -_-

Dakujem za pomoc a ospravedlnujem sa ak je moj prispevok amatersky...

Rovnaky "problem" som mal aj ja Pathfinder-och. Tlak aj teplotu treba nakalibrovat podla presneho meraca, potom uz meraju presne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Když mám naloženo strojení a zimní bundu, tak už nevychází" myslel, jsem, že bude existovat nějáký systém k prodloužení, nebylo by to přeci tak složité vyrobit. No nic, seženu delší tah, který ovšem v létě bude asi zbytečný:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...