Přejít na obsah

Opět soutěž v rozpoznávání IWC


vlastik

Doporučené příspěvky

Takže mne opět navštívil můj starý známý s tím, že mě chce naštvat a dovezl nejnovější a nejkvalitnější fejk co jsem viděl, potom také ten co už se tady objevil a moje originály, zamíchal mi je a nenechal se podívat na zadní kryt (kvůli výrobnímu číslu), musím se přiznat, že jsem poznal jen jeden fejk, ten druhý jsem nerozeznal od originálu, potom po prozrazení až teprve podle opravdových drobností, o kterých vám řeknu na konci, a výrobního čísla. Když bychom je otevřeli, tak už to bude snadnější, i když defacto i originál používá upravený 7750 (ovšem s titanovými součástmi), takže dávejte pozor při jakémkoliv nákupu!

 

Teď můžete hádat, jsou tady dva fejky různé kvality a jeden originál, vždy ve stejném pořadí, výsledky prozradím zítra, tj. v pondělí ve 23:00

Jsem zvědav

post-3698-1251630360.jpg

post-3698-1251630394.jpg

post-3698-1251630426.jpg

post-3698-1251630462.jpg

post-3698-1251630492.jpg

post-3698-1251630554.jpg

post-3698-1251630675.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, kdyz jsi je nepoznal ty - majitel. A jeste k tomu, kdyz jsi je mel na zivo pred ocima , tak co chces vlastne po nas ? :D

 

 

Jak říkali komouši: Zábavu a poučení

navíc já jsem na to měl minutu, vy na to máte poněkud déle, ale samozřejmě nejde srovnávat fotku a živý exemplář. Mimo jiné po vás nechci nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkali komouši: Zábavu a poučení

navíc já jsem na to měl minutu, vy na to máte poněkud déle, ale samozřejmě nejde srovnávat fotku a živý exemplář. Mimo jiné po vás nechci nic.

 

Ja jsem sam zvedavy, jake jsou ty rozdily protoze to nejsem schopen rozeznat a docela me to desi..... Treba to nekdo zvladne rozlisit.

EDIT: Podle me je ten lacinejsi fejk to vlevo ( osazeni nad tlacitky je uplne jine, schod ma jinou vysku ).... Ale ty dalsi dve moznosti......

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle tady uz bylo. podivejte se do minulych vlaken. tam jsou jasne popsane ty rozdily. tohle je ozivovoani mrtvoly. mnohem zabavnejsi je sledovat ten prodej techto hodinek. tam si clovek lame hlavu, proda mi fejk nebo neproda :D

 

 

Tak se vyjadri co je podle tebe original.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, podle toho očividně nedokonalého loga TOP GUN na boku, si myslím, že zrovna ty nalevo to nebudou. Ale kdo ví. Možná ani vlastík. :)

to sem neresil. koukal sem jen na cifr. na osicky, a cervene sipky a vyrovnanost trojuhelnicku u data. bohuzel je to male rozliseni, spatne barvy. vic se mi tomu nechce venovat cas. uvidime za mesic co z vlastika vypadne. ceka vas totiz zitra prekvapko v podobe dalsiho vlakna kde bude uz jen jeden model a to same zadani :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty prostřední mají pěkně nakřivo ten trojúhelníkový index na 12, takže ty škrtám...

No a ty vpravo mají snad trochu dokonalejší logo na boku a tisk cifru... a při pohledu z boku mají víc zakulacené nožky, než ty dvoje vlevo, no nevím, jinak tyhle hodinky vůbec neznám...

 

Takže můj tip: origo je vpravo

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...