Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

dnes rano na trajektu u Dubrovniku, modre LHC Chrono a nejaky Citizen Promaster s merenim hloubky, pak dost jety Seiko 5. Jinak teda chorvati moc peknych hodinek nenosi a pritom to tady u modravych hlubin k nejakym bezva diverum primo vybizi...

Upraveno uživatelem Robero79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem na obede videl Emana2208, furt stejnej! Co me ale potesilo je, ze se za me nestydel a prihlasil se ke mne... ;)

A navic zabodoval, podarilo se mu totiz presvedcit meho exkolegu a jeho soucasneho kolegu, aby splachnul do hajzliku svoje Ingersolly nebo jaxe to jmenovalo a k zakoupeni Coltiku! Dobre Ty!

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem na obede videl Emana2208, furt stejnej! Co me ale potesilo je, ze se za me nestydel a prihlasil se ke mne... ;)

A navic zabodoval, podarilo se mu totiz presvedcit meho exkolegu a jeho soucasneho kolegu, aby splachnul do hajzliku svoje Ingersolly nebo jaxe to jmenovalo a k zakoupeni Coltiku! Dobre Ty!

I já jsem tě rád viděl !!! A pro kolegu velkej skok z Ingersollů na Béčka :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ve středu cestoval, tak letiště toho bylo plné, ale zaujala jedna česká rodinka - mamka Rolex Daytona Bicolor s perleťovým dialem a brilianty - pěknej kousek, starší synátor Breitling Colt Chrono s modrým panda dialem, mladší synátor vypadal na nějaký Trasery v černém PVD. Taťka překvapivě vůbec nic... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...