Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Spongebob napsal:

Koukám na telku a pác, Colty přes celou telku :D Travolta. . . Unos vlaku 123 :)

 

20240831_122349.jpg

20240831_122316.jpg

"Sketchy dudes wears Breitling", a proto, je mám rád😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 8. 2024 v 22:44, Potkan napsal:

Moonswatche potkavam hodne casto. Dneska bily 

 

IMG_8519.jpeg

Ja jsem prekvapive snad jeste v Praze nikoho s Moonswatchema nepotkal. Skoro to az nechapu, mozna uz si toho radeji nevsimam 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, milomac napsal:

Včera v dokumentu Evropa dnes na ČT2 - paní brašnářka a na ruce Panerai
Fiorella1.thumb.jpg.b905ab5e639381a326e2c8c823a05288.jpg

Fiorella2.jpg.0eaefffe637e4d36ba484692988d0b57.jpg

Tak jednoznačně palec nahoru! Paní má vkus a ke všemu jako brašnářka si určitě spichne spousty řemeniva!

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, gunman napsal:

v kterém pořadu to prosím bylo?

V pondělí v 19,00 hod. na ČT2  pořad Evropa dnes - Elba, Montecristo a Gorgona – italské Toskánské ostrovy

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1098112396-evropa-dnes/424235100101013/#shadowContent

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rakúsky pilot a Skydiver Felix Baumgartner a platinové Rolex Daytona (myslím).

Foto je z IG Airpower. Druhá na fotke je USAF demo/display pilotka F-35 Melanie "Mach" Kluesner. Čo má na ruke netuším, každopádne v leteckom svete je najpopulárnejší asi Garmin....

Snapinsta.app_459015865_535459199056793_4505611679325069290_n_1080.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, ASTRA napsal:

Rakúsky pilot a Skydiver Felix Baumgartner a platinové Rolex Daytona (myslím).

Foto je z IG Airpower. Druhá na fotke je USAF demo/display pilotka F-35 Melanie "Mach" Kluesner. Čo má na ruke netuším, každopádne v leteckom svete je najpopulárnejší asi Garmin....

To se Felix dost zpronevěřil, zvlášť když je focen pod logem RedBull / Stratos 10years. To jsem jediný, kdo si pamatuje, co měl tenkrát při skoku/pádu na ruce? 😉 

PS: nápověda - *****H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, DarylVanHorne napsal:

To se Felix dost zpronevěřil, zvlášť když je focen pod logem RedBull / Stratos 10years. To jsem jediný, kdo si pamatuje, co měl tenkrát při skoku/pádu na ruce? 😉 

PS: nápověda - *****H

Zenith Stratos... Práve som to dohľadal, nevedel som. Tie Zenithky boli cool, mohol by ich nosiť aspoň na lietanie no, ale asi it is what it is. Tie platina/ice blue dial Daytony sú každopádne fakt pekné. Vlastne jedny z mála pekných Dayton v mojich očiach.

zenith1.jpg?format=1000w

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, ASTRA napsal:

Tie platina/ice blue dial Daytony sú každopádne fakt pekné. Vlastne jedny z mála pekných Dayton v mojich očiach.

Neříkám, že nejsou COOL 😎 Jen pod tím logem Stratosu, vedle ty konstrukce ze které skočil, no za mne prohřešek 🤣 Ale aspoň si Platinové Daytony mohly zkusit ten pocit, jaké by to bylo být astronaut sebevrah 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...