Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Včera se mi podařilo na baru v jednom klubu špiónsky vyfotit zápěstí jednoho disco-kašpara, který měl na zápěstí neskutečně obří nevkusné Diesly. V jednu chvíli jsem si je málem spletl s popelníkem a skoro mu tam odklepl cigáro. 

post-32970-0-50261600-1420649720_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobry, smekam :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi to jen zdá, nebo ten ultrahypercoool borec má ty dýzly na pravačce?

Nezdá, má je naopak, kdo ví, jestli fungují :D :D :D

Edit: omluva, nepochopil jsem, že tento typ hodinek nemá sloužit k určení času pro nositele, ale pro širokou veřejnost, tudíž je má správně.

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo je přímo v uživatelském manuálu doporučené, aby hrdý nositel těchto kousků ze zdravotních důvodů měnil ruce, na kterých hodinky nosí. Jinak by mohlo docházet k neúměrnému přetěžování jednoho zápěstí na úkor druhého. Prostě že na způsob "tenisového lokte" může vzniknout "dýzlové zápěstí"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrána k vráně sedá - dovozuji, že jeho okolí tvoří taky kašpaři (felaz), nikdo z nich neumí pořádně číst (natož text vzhůru nohama), takže je hrdý majitel (gangsta bedés madrfakr) musí nosit takhle, aby si všichni mohli přečíst, že má kúl značku Diesel za vosum litrů, voe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrána k vráně sedá - dovozuji, že jeho okolí tvoří taky kašpaři (felaz), nikdo z nich neumí pořádně číst (natož text vzhůru nohama), takže je hrdý majitel (gangsta bedés madrfakr) musí nosit takhle, aby si všichni mohli přečíst, že má kúl značku Diesel za vosum litrů, voe.

Teď jsi autorovi fotografie celkem dost polichotil  :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...