Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Prave ted dva cizinci na Flore, nejspis otec a syn a rekl bych ze maji v oblibe Tagy, jelikoz otec mel Monaka s cernym cifrem a syn Grand Carrery v PVD uprave. Spionazni foto jsem bohuzel nestihl a je to skoda zrovna u takovych kousku u sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem u nás na chodbě zahlédl korejského investora a na své pidi ručce měl "Ibló". Vypadalo to dost srandovně :-)

Ale protože ten projekt dělá kolega co má hodinky z Lidlu (ano z Lidlu !), tak bylo zbytečný úkolovat ho, ať během jednání zjistí víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ja jsem dneska nejspis potkal mladeho, vysokeho chronokolegu (s pritelkyni) v brnenske Olympii, se kterym jsem se videl na rolexsrazu. . Nicmene jsem si nebyl jisty a nez jsem se vzpamatoval uz byl pryc. Na ruce nejspis Submariner na kuzi, pokud jsem to zahledl dobre.

Jo to by mohlo byt, kde jsme se mijeli? ;) Upraveno uživatelem ensi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aviatická pouť Pardubice - nějaké Brajtle,Griffith tradičně Aerospace titan,Šonka asi taky ale byl daleko.Jinak Fortis asi 2x,celkem dost PS II v nebývale dobrém stavu.Hromada quartz pilotek Seiko a Citizen,Luminoxy,posádka Turboletu Polar digital 2x :wacko:,třetí nějaká quartz chrona.

Oproti loňsku velký nárůst lidí majících něco na ruce což je myslím pozitivní zpráva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...