Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Včera václavák, restaurace Václavka a slečna podobný Primky na bund strapu...celkem jsem zíral, ale před ženskou opravdu kozu nevytáhnu, přitom jsem seděl jen přes takovou pidiuličku...tak možná slečna někoho zdejšího..

post-20351-0-60635300-1441718893_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Ondoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred chvili lehci trapas v Bauhausu v Brne Ivanovicich. Pan kolem 60ky predemnou ve fronte u pokladen zapasil s prave urizlou deskou v kosiku, tak jsem mu s tim trochu pomohl a cucim ze ma nejaky retrogradni Maurice Lacroix. Rikam "pardon, ale mate pekny hodinky". Borec nic....jenom cuci jak vyvalenej...tak jsem poklepal na hodinky a ukazal palec nahoru a u toho zas rikam, "hodinky, moc pekny". V tom cosi nemecky zamumlal, tak mi to bylo hned jasny.... Kazdopadne od te chvile vypadal, ze by nejradsi zmizel co nejkratsi cestou pryc, asi jsem ho lehce vydesil. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave jedu na letisti v Bostonu busem z terminalu k Hertzovi a kus ode me pan a stribrne Daytony s bilym cifrem. Moc pekny kousek. Zkousel jsem fotku, ale na tu dalku nee.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Měl ses vykašlat na fotku a zkusit kozu. V Bostonu to prý frčí :D

Upraveno uživatelem Pavelpu27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl ses vykašlat na fotku a zkusit kozu. V Bostonu to prý frčí :D

To bych potreboval trosku dovysvetlit. V tomhle vlakne jsem novy a nechce se mi uplne procitat ho cele a hledat definici kozy takze pls jak pro blbce, co to je a jak na to? pripadne odkaz...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkušenější matadoři vědí, ale já znám taky jen půlku: Existuje tu takové heslo, že když potkáš někoho, u koho je podezření, že je odtud, máš říct: "Koza dojí krev". Po 1000 příspěvku by ses měl dozvědět platnou odpověď. Já jí taky ještě neznám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pokud se naučíte využívat hledání, tak odpověď objevíte i když nemáte 1000 příspěvků. :lamo:

Presne :-) a je to hned na prvnich stranach onoho vlakna. Ja spis nechapu, proc se "ceka" az na ten 1000 prispevek, kdyz to jde dohledat i bez. Nebo je odpoved jina, akorat ze tohle si ja sakra dlouho neoverim :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...