Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Ja znam, byvaly kolega je mimo forum a ma steiny asi sestery a vsechno limitky

Dnes v Pražské ZOO Steinhart B-Uhr...myslím, že to bylo 44mm s Unitasem. Tipnul bych, že někdo místní. Neznám snad nikoho mimo fórum, kdo by měl Steiny :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja na Steinech nic spatneho nevidim, aby se mely hazet do popelnice jenom proto, ze je spousta vehlasnejsich znacek. Ne kazdy potrebuje omegy, brajtle atd. Je spokojeny se svyma nekolika kouskama, ktere si kazdy vecer natahuje. A rozhodne to neni o tom, ze by nemel tuseni o hodinkovem svete, a proto se spokoji se znackou jako je Steinhart.

Kdyby sem totiž vlez, tak to všechno nahází do popelnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja na Steinech nic spatneho nevidim, aby se mely hazet do popelnice jenom proto, ze je spousta vehlasnejsich znacek. Ne kazdy potrebuje omegy, brajtle atd. Je spokojeny se svyma nekolika kouskama, ktere si kazdy vecer natahuje. A rozhodne to neni o tom, ze by nemel tuseni o hodinkovem svete, a proto se spokoji se znackou jako je Steinhart.

Takhle sem to úplně nemyslel. Kdyby sem totiž vlez a třeba po roce měl furt těch šest šteinhartů, tak by se ho muselo právem považovat za mnohem vyrovnanějšího člověka, než jak člověk vůbec vyrovnanej může bejt.Takhle ho lze označit jen výrazem pošetilec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že já jsem za dobu tady taky protočil par kousků, přestože čas ukazovaly všechny v podstatě stejne :) a i když mám teď kousky, které jsem dřív povazoval za vrchol, tak si říkám "co kdybych tyhle vyměnil za za tamty" apod. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v Pražské ZOO Steinhart B-Uhr...myslím, že to bylo 44mm s Unitasem. Tipnul bych, že někdo místní. Neznám snad nikoho mimo fórum, kdo by měl Steiny :-). 

Můj otec má dvoje Steiny. Vždycky toužil mít něco s Eta 7750 a volba padla právě na S, ale chtěl něco i na každodenní nošení, tak si pořídil ještě jedny - nějaké titanové pilotky. Má i pár dalších hodinek. Zmapovaný hodinářský trh má dobře, přesto je má rád a člen fóra není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj otec má dvoje Steiny. Vždycky toužil mít něco s Eta 7750 a volba padla právě na S, ale chtěl něco i na každodenní nošení, tak si pořídil ještě jedny - nějaké titanové pilotky. Má i pár dalších hodinek. Zmapovaný hodinářský trh má dobře, přesto je má rád a člen fóra není.

 

Však v pohodě, já proti Steinhartu nic nemám. Jen je to prostě takový vděčný téma k popichování tady na fóru :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...