Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Dnes jsme byli s mladou u LV v Pařížský koupit jí dárek k narozkám a vedle nás byli Asiati a týpek co vybíral prkenici měl černý Seiko (a teď nevím jestli to jsou Tuna nebo Marinemaster nebo jakýho čerta páč se v tom nevyznám, ale bylo to na baterku páč ručička skákala a myslím že je měl kdysi Sphinxx na jednom srazu)

 

post-32970-1555523237,14.jpg

post-32970-1555523245,32.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprvé v životě jsem viděl naživo svoje dream watch. Původní Expy II, ref. 1655. Krásný stav.

 

Bylo to před pár hodinami v Celnici na Náměstí Republiky, německy mluvící starší pán, stáli jsme ve frontě než nás posadí. Tak jsem to nevydržel a pochválil mu je, viděl jsem že pokukoval předtím po mých Expy I. Hezky poděkoval a povídá, asi o hodinkách něco trochu víte?

 

Tak mě tak napadá, byly tady vůbec někdy na fóru? Já myslím že asi ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme byli s mladou u LV v Pařížský koupit jí dárek k narozkám a vedle nás byli Asiati a týpek co vybíral prkenici měl černý Seiko (a teď nevím jestli to jsou Tuna nebo Marinemaster nebo jakýho čerta páč se v tom nevyznám, ale bylo to na baterku páč ručička skákala a myslím že je měl kdysi Sphinxx na jednom srazu)

To jsou NinjaTuny ... ty jsou v kvarcu, máš recht. Mimochodem jedny z nejlépe svítících Seik a hodinek vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harwey: dobre Ty! Pekny to tam mate :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...