Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Vcera se mi postestilo pokochat se s touhle hodinkou. Pouzivane ve stylu OWG. Mely toho hodne za sebou, ale nic jim to naeubralo, spis naopak. Wow efekt se sice nekonal, ale kdyz je da clovek na ruku, ma pocit, ze je nosi x let. Pohodlny, nizoucky, lehky. Jedine co chybi, je extenze.

Umel bych si je predstavit jako jedine.

post-7085-0-87744700-1578753005_thumb.jpg

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera se mi postestilo pokochat se s touhle hodinkou. Pouzivane ve stylu OWG. Mely toho hodne za sebou, ale nic jim to naeubralo, spis naopak. Wow efekt se sice nekonal, ale kdyz je da clovek na ruku, ma pocit, ze je nosi x let. Pohodlny, nizoucky, lehky. Jedine co chybi, je extenze.

Umel bych si je predstavit jako jedine.

attachicon.gif 5712_1A_001_1@2x.jpg

Presne jak pises. Mit tyhle, jine uz netreba. Ja je videl u jedne OWG-One Watch Girl taky slusne onosene. Ten mikrorotor je lahoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, majitel těch Pátků je frajer, co je prostě používá, což je můj přístup ke všem hodinkám - a vlastně se divím lidem, co to mají jinak (ale jak pravil Honza, každému i v tomto ohledu jeho nebe).

Uznávám, že patina jim sluší...

Ale teda hereticky musím říct, že mě hodinky jako takové vůbec neuchvátily.

 

I když pominu očekávání, že když mám na tlapě PP poprvé - a nota bene tenhle kousek - tak že zazní andělský chór, rozevřou se nebesa, dostaví se olbřímí erekce, nebo se alespoň blahy poslintám, k ničemuž z toho opravdu nedošlo, tak musím fakt přiznat, že jsem asi přílišnej vidloň, protože každý druhý Vomegy mi prostě rozbuší srdíčko víc.

Mikrorotor je paráda - a obecně za mě byl vlastně nejhezčí pohled na ten kousek zezadu - ale jinak za mě velká designová nuda... Asi ta relativně široká plochá luneta, nebo já nevím co... Za mě vlastně ve finále zklamání. Byť z hodinářského hlediska jim asi nelze vytknout nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...