Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Já i rozumím, že si to někdo koupí. Jak jsem kdysi někam psal - každej z nás měl někdy před Chronomagem Festiny, a kdo tvrdí, že ne, ten je má dodnes. ;)

A chápu, že jsou lidi, pro které jsou hodinky jakýsi módní doplněk, u kterého řeší jen subjektivní vnímání estetiky.
Nemusí bejt každej chronomagor.

 

Spíš mi přijde na úplně pochopitelná ta explanace s tím, že jde o zdejšího člena, tedy nejspíš i člověka, který krom toho nesmyslu vlastní i nějaké opravdové hodinky, a tohle nosí proto, aby pobuřoval chronomagory... Podle mě je chronomagorů na světě tak málo, že ta kýžená reakce je příliš vzácnou na to, abych se kvůli ní s tímhle tahal...

Ale každýmu jeho nebe, každej máme svý úchylky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já i rozumím, že si to někdo koupí. Jak jsem kdysi někam psal - každej z nás měl někdy před Chronomagem Festiny, a kdo tvrdí, že ne, ten je má dodnes. ;)

A chápu, že jsou lidi, pro které jsou hodinky jakýsi módní doplněk, u kterého řeší jen subjektivní vnímání estetiky.

Nemusí bejt každej chronomagor.

 

Spíš mi přijde na úplně pochopitelná ta explanace s tím, že jde o zdejšího člena, tedy nejspíš i člověka, který krom toho nesmyslu vlastní i nějaké opravdové hodinky, a tohle nosí proto, aby pobuřoval chronomagory... Podle mě je chronomagorů na světě tak málo, že ta kýžená reakce je příliš vzácnou na to, abych se kvůli ní s tímhle tahal...

Ale každýmu jeho nebe, každej máme svý úchylky. :)

Já je neměl, ale brácha je má dodnes. Před 14 dny jsem mu byl v Koscomu vyměnit baterku. Prý mechanické hodinky by na ruku nedal, když se to musí furt natahovat :-) Já jsem začínal na Nomos Club :-)

Upraveno uživatelem knihomol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si třeba před Chronomagem i Festiny koupil... ale nikdy sem na ně neměl peníze... :frusty: . Navíc sem měl spoustu let jako vlhký sen Certiny DS Cascadeur  :clap: . Na ty sem už neměl vůbec.

Takže moje první jiné hodinky než dětské Primky, byly imperialistické Casio přivezené z Kanady....

...a stejně jako první Primky, mám i tyhle pořád doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

...hmmm, pametam si na moje predchronomagorske obdobie. Bol to model Tour de France, mali ochranu korunky v tvare clanku retaze bajku a bol som na ne patrične pyšný :)

Přesně tyhle jsem měl taky :-D Žluté.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...hmmm, pametam si na moje predchronomagorske obdobie. Bol to model Tour de France, mali ochranu korunky v tvare clanku retaze bajku a bol som na ne patrične pyšný :)

Měl jsem je taky a pak si na ně nechal vyměnit modrej cifr. Ani nevím, kde je jim konec. Bejvalá přítelkyně mě je nesla jako fungl nové do nemocnice a já se bál, aby mi je při operaci někdo neukradl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...