Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Když už se v tom patlám, tak jen jako zajímavost ukážu světelný profil lumi (protože lumi není po celé délce ručky) na hodinové ručičce výše uvedených hodinek a hodinek pana doktora. Chtělo by to lepší foto, nicméně idex 8 a 9 je na cifru křivě.

 

Doktor                                                                                       

post-11110-0-22292400-1584116140_thumb.jpg

 

 

 

 

Porovnávací

post-11110-0-54006900-1584116148_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A křivé umístění indexu není puncem pravosti?

 

Jinak díky za laboratorní práci. Tohle vypadá jako odchylky v rámci povolené tolerance. Nebo.jsou hodinky fake a dochtor jim transplantoval ručičky...

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koncovky mi prijdou spis uhlem foceni, ale to napojeni koncovejch ?clanku?, nebo zrnek, je jiny, nez na mejch origo (tyvoe, doufam:)). Ja to mam nejaky pravidelnejsi.

post-6006-0-94671300-1584129937_thumb.jpeg

Edit: Ikdyz ja nevim. Zas je tam spravne v rade tech 14 ?clanku?..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koncovky mi prijdou spis uhlem foceni, ale to napojeni koncovejch ?clanku?, nebo zrnek, je jiny, nez na mejch origo (tyvoe, doufam:)). Ja to mam nejaky pravidelnejsi.

 

Edit: Ikdyz ja nevim. Zas je tam spravne v rade tech 14 ?clanku?..

 

Tak se podívej na levou stranu a uvidíš jiný počet článků, stejně tak u těch horních hodinek je to stejné.

post-11110-0-45257100-1584170862_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, a našli by se dva majitelé téhož typu hodinek na meshi pro porovnání? Jde mi o to, když se vyrábí mesh pásek, mám za to, že vzniká z nějaké dlouhé "stuhy" která se naseká a opatří koncovými prvky.

A proto by ten začátek mohl začínat s různým "fázovým posunem" - jak je krásně naznačeno na předchozích fotografiích. Je to jinak, ale je to opravdu špatně?

 

Awaiting your kind comments ;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, a našli by se dva majitelé téhož typu hodinek na meshi pro porovnání? Jde mi o to, když se vyrábí mesh pásek, mám za to, že vzniká z nějaké dlouhé "stuhy" která se naseká a opatří koncovými prvky.

A proto by ten začátek mohl začínat s různým "fázovým posunem" - jak je krásně naznačeno na předchozích fotografiích. Je to jinak, ale je to opravdu špatně?

 

Awaiting your kind comments ;o)

 

Nemam je ted u sebe, ale zkus tohle - Breitling Transocean Day & Date

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?share_fid=6783&share_tid=73255&url=http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/73255-Breitling-Transocean-Day-%26-Date&share_type=t&link_source=app

 

 

Kdyztak dofotim neco aktualniho...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegu prestalo baviť furt nabíjať jablkohodinky. Tak má powerwatch2, ako energiu to používa solár + ľudské teplo.

Appka v iphone má štatistiku, koľko energie to čerpalo z ktorého zdroja.

 

 

post-39979-0-19193700-1584693045_thumb.jpg

post-39979-0-70992200-1584693053_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...