Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Málem bych zapomněl - minulej tejden v plzeňský MHD, postarší švihák v baseballovým bomberu NY Yankees a kšiltovce téhož klubu, na zápěstí hranáče Bell&Ross - celkově dost dobrý. Koukal na ně každou chvíli, přitom nevypadal, že by někam kvaltoval... Foto jsem nezkoušel, o koze nemluvě (podezírám ženu, že mě už tak má za magora).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já bych řekl, že to jsou fíky, v první řadě se mi nelíbí mash, články tam jsou rovné s jinými mezerami, pak se mi nelíbí hodinová ručka (nevidím lumi) a pak horní konec loga Breitling není ve stejném místě pod S a spodní konec má jinou mezeru. Navíc celé na mě působí poněkud levně, ale to už je jen vnitřní pocit.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že to jsou fíky, v první řadě se mi nelíbí mash, články tam jsou rovné s jinými mezerami, pak se mi nelíbí hodinová ručka (nevidím lumi) a pak horní konec loga Breitling není ve stejném místě pod S a spodní konec má jinou mezeru. Navíc celé na mě působí poněkud levně, ale to už je jen vnitřní pocit.

 

Přesně. Ještě bych dodal délku vteřinovky (návaznost na indexy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci, já to neobhajuju, ale přiznám se, že to tam pořád nevidím.
 

Vteřinovka mi sedí na minutový index, na hodinové ručce lumi vidím. Navíc se tu podle mě porovnává s renderem hodinek a ne reálnou fotkou. Viz jiná ukázka z netu.

Mesh z téhle fotky posoudit neumím

post-310-0-90870900-1584092935_thumb.png

Upraveno uživatelem PEtrS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...