Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

V 30. 4. 2020 v 18:32, Roland Sands napsal:

Bohužel nebyla to pokladní ale paní která přede mnou platila telefonem. Asi jsem se špatně vyjádřil.

Můžeš paní specifikovat? Jaká velikost DJ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve čtvrtek večer dosednu v tramvaji a chronomagorským okem před sebou zaznamenám potenciál zajímavých hodinek. Sedí tam starší elegantní pán v klobouku, který se aktivně bavil s přísedící paní. Jelikož při tom i občas zamával rukou, tak jsem si potvrdil původní domněnku, že jde opravdu o zajímavé hodinky. Když pouštěl na další zastávce vystupující paní, tak jsem již nelenil a udělal několik špiónských fotek:

pan1.thumb.jpg.95c4d03de7bccd90849973aaf44f2dc9.jpg

Výřez:

pan6.thumb.jpg.36aaa128d44f41dc570e77cf9d956dda.jpg

Mno a jelikož jsem huba nevymáchaná a pán si sedl opět přede mne, tak jsem se s ním dal do řeči. Hodinky jsem mu pochválil a (nejspíše chybně, protože zlaté a hlavně staré Rolexky moc neznám) je označil za "Sultány" (Rolex GMT-Master II 16718), načež aktivní pán hnedka s radostí zareagoval, že "To nejsou sultány, ale Rolexky, mladý pane. Zlatý, z roku 1976! Pro žádný sultány! Pěkně dělaný ještě z jednoho kusu zlata!"

Pán očividně ví lépe, než já, co má na ruce, tak bude mít určitě pochopení, když ho požádám o společný wristshot. "Ale jasně, do ruky vám je ale nedám, zas tak dobře se neznáme..."

Ruku má vystrčenou ze sedadla za pánem:

pan2.thumb.jpg.aa4ae6aff1c8d466181877cda1e43917.jpg

A ještě otočené (aby byly lépe vidět hodinky):

pan3.thumb.jpg.9102776b2d3bd4e174301ac6d90338f7.jpg

Bohužel pán brzy už vystupoval, jinak věřím, že bychom super a dlouze pokecali (už takto sem nevypisuji vše, ať zbytečně netapetuji). Byl si i vědom toho, co nosí, což okomentoval slovy: "Chápu, že bych je teď prodal za hodně peněz, ale na tom mi nezáleží. Já vím jedno. Tyhle hodinky mě přežijí..."

Nezbývá mi než doufat, že se naše chronomagorská komunita dožije podobného důchodu jako tento pán...

pan4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P. S. Tušíte, o jaký model by mohl jít? Mám podezření na GMT Master 1675 "Nipple dial", ale jak jsem psal výše, opravdu se ve zlatých a hlavně starých modelech nevyznám...

Zde ještě výřez z originální fotky (s menší kompresí, pro větší detail asi bude nutné rozkliknout):

pan7.thumb.png.0e6ce8b7e8662c7472b71ce73fa8c094.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krutopřísné hodinky. Neptal ses, jaký druhý čas tam měl nastaveny? 

Já dnes v trafice v Kravařích narazil na borce s Panerai. Na spyfoto nebyl přes to malé okénko prostor, v těch jejich referencí se nevyznam, snad 631. Ale na prajzké bych čekal spíše Junghans, Stowa nebo Sinn. Takže pokud to nebyl někdo místní, tak to asi byly spíše fejky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska projížděl v subaru stavbou v Hostinném(zákaz vjezdu vsem vozidlům :D) pohodovej týpek a na ruce měl monstra. Nějak mi přijde,že musí být zdejší,neznám moc jiných lidí co by si je koupilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 5. 2020 v 19:25, siwi napsal:

No, je vidět, že je aktivně nosí. A tak to má být. To říkám pořád, že chronomagor se nepozná podle množství hodinek, která vlastní nebo které vystřídal. Ale podle vztahu k nim. 

 

V 10. 5. 2020 v 21:21, Vanilla napsal:

Hodně dobrý!

 

před 14 hodinami, Tenglis napsal:

Krutopřísné hodinky. Neptal ses, jaký druhý čas tam měl nastaveny? 

Já dnes v trafice v Kravařích narazil na borce s Panerai. Na spyfoto nebyl přes to malé okénko prostor, v těch jejich referencí se nevyznam, snad 631. Ale na prajzké bych čekal spíše Junghans, Stowa nebo Sinn. Takže pokud to nebyl někdo místní, tak to asi byly spíše fejky...

Jsem rád, že sdílíte mé nadšení. Přiznám se, že mi to náhodné setkání v tramvaji udělalo ohromnou radost. :)

Pán je určitě aktivně nosí, když jsem ho zkusil pošťouchnout, že už má hodně vytahaný tah, tak pohotově odvětil, že "to je tím, že jsou zavřené restaurace, tak jsem zhubl už 6 kilo!" :) A prý kdyby chtěl, tak si samozřejmě může tah o jeden dílek zkrátit, ale že doufá, že se zase brzy otevřou restaurace a dočasně si náramek zkracovat nebude... Jak jsem psal, opravdu pohodový a pohotový pán. 

Ohledně druhého času (GMT ručky) bych to tipnul na UTC-5, tedy například New York, ale toto jsme v rychlosti neřešili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Locky napsal:

 

 

Jsem rád, že sdílíte mé nadšení. Přiznám se, že mi to náhodné setkání v tramvaji udělalo ohromnou radost. :)

Pán je určitě aktivně nosí, když jsem ho zkusil pošťouchnout, že už má hodně vytahaný tah, tak pohotově odvětil, že "to je tím, že jsou zavřené restaurace, tak jsem zhubl už 6 kilo!" :) A prý kdyby chtěl, tak si samozřejmě může tah o jeden dílek zkrátit, ale že doufá, že se zase brzy otevřou restaurace a dočasně si náramek zkracovat nebude... Jak jsem psal, opravdu pohodový a pohotový pán. 

Ohledně druhého času (GMT ručky) bych to tipnul na UTC-5, tedy například New York, ale toto jsme v rychlosti neřešili.

GMT ručička na těhdle je fixní a nastavit nejde, buď mu ji takhle špatně nasadili v servisu, nebo si o to řekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...