Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

V 18. 7. 2020 v 11:41, Tom4 napsal:

Si v tý Praze udělej pořádek :D by mě ani nenapadlo zahazovat koloběžku, takovych kilometrů co mě odvezla . . . jste tam pěkně zpovykaný koukám :D

No vzdyt o tom mluvim. To je jasny, ze ty si tu svou kolobrndu odvezes zase domu. A tudiz je vse v poradku. A jestli to pujcovani funguje na principu jak pise prischera, tak v tom taky problem nevidim. To asi jen tady v Prahe funguje vsechno na principu vesmirnyho chaosu. Sorry jako 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dneska mi prijde ze se v Praze roztrhl pytel, vsude rolex, ale maji je dost casto i dost mlady lidi. Pak maj bejt na kramech.. Jinak nekolik citizenu, hlavne skyhawk a navihawk. Jedny zelvy, jedny 5kx a nakonec moony..... Na foto si netroufam a na kozu tuplem ne :D 

Upraveno uživatelem Pepino777
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes som skecol so Samo Trnka na ruke Citizen - solar, má aj Casio s kalkulačkou ako "vedátor Karol" že tie si kúpil vyslovene pre tento účel 🙂 má aj iné ale nie je vyslovený maniak...

a dnes ešte vedľa pri stole rusky hovoriaci chlapík ROLEX Daytona biele, vyzerali origo fotku som nedal 😞 a kozu už vôbec nie že "коза доит кровь" 🤣

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...