Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

tak se hrabu v tisícovce fotek, co jsem napráskal na leteckém dnu tady u nás v Chebu a koukám, že jeden z členů RB flying bulls - Míra Krejčí má jako jediný vidět hodinky, ale popravdě - vůbec netuším co. Škoda, že jsem si toho pro letadla okolo nevšiml, bych to vzal čtyřkilem a bylo by hned jasno... :-(

ef0852a678ec4682d690a5c574a9bf8d.plist
f7530e1afe1ec12398c8d1c4c793d69d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Robero79 napsal:

bejci v akci...

a snad mi odpustite tenhle off topic plevel, ale skoda se nepokochat (myslete na ty hodinky, co maj urcite vsichni piloti na ruce emoji1787.png)

Odpovím jen v případě jednoho, a to Honzy R. https://www.redbull.com/cz-cs/flying-bulls-rozhovor-jan-rudzinskyj

Ten má Hanharty, tuším, že nějaký Pioneery, ale přesně už si to nepamatuju. Takže hodnky (aspoň občas) nosí a dokonce stylový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za pochvalu, tak jestli je zajem, nahodim behem vikendu jeste par fotek navic... :-) treba L-29 Delfin, nebo vrtulnik v premetu (taky nejakej blazen od RB)

stroje paradni, skoda ze k tem fotkam nemam i zvukovy doprovod - kdyz proletali tesne kolem nas ty dva Harvardy s hvezdicovyma motorama, to byla slast...

nejvic me fascinovala Catalina, netusil jsem jak je to ve skutecnosti velky letadlo, ty kridla jsou impozantni.

Stearman a Brajtle, to je klasika vsech klasik, uplne jsem na tom pilotovi citil vintage Navitimery

dvojplosniky se jmenuji Bücker a byly synchonizovany jak jednovajecny dvojcata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem poprvé v životě potkal někoho z Chronomagu. Neděle, zámek Častolovice, obídek s rodinkou a pan vrchní se jen tak přitočí v tom shonu a říká že mám pěkný hodinky. No nedalo mi to a koukám a on na ruce Orlíky. Následoval krátký fajn pokec a wristshoot, jen na kozu jsme asi oba zapomněli... Takže skvělá náhoda a setkání! 

20200914_141722.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IKEA, dedula mel AP RO Diver chrono a s sebou zlatokopku co mu tlacila vozik. Kombinace zluteho cifru a oranzove gumy mi neprisla uplne stylova.

76f28fec3adfca1313eb1455083453d9.jpg

7ed0dbb6a027bf048836e4f51aaa06bb.jpg

5469c8c594b664560dd4fe9a190bb6aa.jpg


Slecna by se jiste hodila do Clockyho fešn vlakna, nebot mela dlouhy triko a pod nim pouze kalhotky, coz mi vcelku stylovy prislo.

767f5d766baea2a419b786c73f131a72.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...