Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Filip.J napsal:

Já ne, já jezdím na padesátce 50 úplně na pohodu bez křeče, s nikým si v provozu nehoním...

Tak to ja se taky s nikym nehonim a nezavodim. Mozna jsem to napsal blbe, ale bylo to mysleno tak, ze kdyz jedu 55,60, tak neslapu hned hystericky na brzdu.

Nebo ty snad jezdis vsude max 49km/h? 

Proste pohodova,klidna a hlavne plynula jizda. 

Ale kdyz na 5. kvetna nekdo jede na 80  48,5km/h tak to je na facku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lucky Lucaso To ne, občas jedu i těch 50 podle GPS nebo na osmdesátce 80 a na brzdu nešlapu. Jinak jsem ale spíš rádoby vtipně reagoval na předřečníky ohledně toho roztomilého překlepu, netřeba se vzájemně ujišťovat, že předpisová jízda je jenom pro slabochy 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 3. 2021 v 16:46, Lucky Lucaso napsal:

Tak on tu nekdo nekde psal jak je to nastaveny i s odchylkama. Ze na 50 bys musel jet snad skoro 70 aby ti neco domu prislo. Taky nejsem svatej...kdo z nas jezdi po Praze vsude krecovite 50? 😎

Spis me serou lidi co jedou 50 na 70,80....

No vona tam hlavne neni 50 ale 70.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, JoyStick napsal:

No vona tam hlavne neni 50 ale 70.

Kde? Na magistrale smer od muzea do holesovic byla 70. Ale to se zmenilo na 50. 

https://www.idnes.cz/praha/zpravy/praha-sjednotila-rychlost-na-severojizni-magistrale-na-50.A190904_120002_praha-zpravy_rsr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, loni na jaře jsem jezdil v Kyjově a okolí cosi každých 14 dní zařizovat a tam mají po dědinách kamery. Po třech měsících došla první pokuta, celkem 5 kousků, 3 byly po dvou bodech a 2 bez bodu (překročil o méně než 5 km/h)

Přitom jsem nedivočil, v klidu, jak jsem zvyklý na Otrokovice-Zlín a nazpátek, kde 50 až 59 je furt padesát, že.
A to mne stejně kdekdo předjíždí a já tak za volantem brblám na ty co jezdí bez blinkru a na červenou a připojovák na dálnici opouštějí  už na začátku ve čtyřicítce...
Ne tak v Kyjově - bál jsem se, abych se nepřipravil o řidičák na delší dobu -  ne že by upozornili včas, nečum na cestu a nedávej bacha kdo ti tam vletí, raději čum na tachometr... oni měli hromádku papírů z radaru na stole a postupně to s tříměsíčním zpožděním posílali. Ale co to je za podporu bezpečnost, když jsem jezdil tři měsíce, a až to skončilo, začnou chodit pokuty. Moja si ze mě utahovala, každých 14 dnů jsem měl na poště rekomando z Kyjova. 
To na mne Velký Bratr nemá žádný kontakt, abych se o ztrátě bodu dověděl hned? Já vím, na čekpointu bych si to mohl zjistit, ale holt se mi to takto nelíbí 

to jsem si ulevil - ale co to má s hodinkama - už vím, nevěděl jsem dne ani hodiny, kdy mi dojde další pokuta...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi máte recht, sám jsem tomu nevěřil a to jsem přímý účastník (do té doby jsem za rychlost platil jenom jednou v Brně, čerstvě sjetý z dálnice a na široké skoro prázdné cestě jsem hledal odbočku do nemocnice a hleděl všude jinde než na tachometr. to ti 70 ani nepřijde. A policajti číhali a dočkali se.
 

S tím Kyjovem - fakt, samozřejmě údaje z kamer jdou na úřad v Kyjově a ten to zprocesuje, přes SPZ jsi to ty jako majitel vozu, můžeš se odvolat a udat někoho jiného ale nebylo třeba, o tolik bodů jsem nepřišel  Ale jako plán B už jsem se chystal, (kdybych měl přijít o poslední body),  tak
tvrdit že řídil otec, kterého jsem vozil k léčiteli (ale to je jiný příběh. já jsem byl jen nesouhlasící ale poslušný dovozce) 
Kdo by měl zájem to ozkoušet tak cesta Kyjov-Žarošice je úrodná pokud jde o pokuty ;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

https://www.adidas.cz/hodinky-archive_m3/CM1654.html?cm_mmc=AdieSEM_PLA_Google-_-GS-OPT-CZ-Categories-NonBranded|mid-funnel-_-NEW NONBRANDED - unisex-_-PRODUCT_GROUP

adidas Hodinky Archive_M3 - černá | adidas Czech Republic

 

Pěkné digitálky, ale nejvíce mě zaujala tato věta:

"Tyto nerezové hodinky tě vrátí do éry analogu."

Něco mi uniká? 🤔

Upraveno uživatelem tombas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...