Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

K nám chodí jeden týpek — nebudu psát co dělám ani odkud jsem, aby se tu náhodou nenašel — a pravidelně střídá "homáže" či fejky GMT Masterů, Seamasterů nebo Pamů. Leč nikdy jsem se s ním do řeči na tohle téma nedal, o čem bysme si asi taky mohli povídat. Ale dělá to zřejmě naprosto cíleně. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem s mladým na výletě v Praze a tak jsem využil šance a na "Andyho" cvak v metru jedny Béčka u opaleneho, anglicky mluvícího podivína. Ale... Byly nějaké divné a nakonec určitě Fík. Teda, já se v Béčkách neorientuji, ale.... Zklamání jako prase, já se odhodlám k akci, dokonce něco najdu a ono tohle.... 

20210813_144428.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale kousek od Hlavního nádraží, bazar Nekázanka (nebo nějak tak) a tohle ve vyloze. Kdybych nespěchal na vlak, tak tam vlezu a zkouknu to osobně, Přímky mě nechávají chladným, ale ty Zenitky... Zase, neorientuji se v nich, ale jak Fík se nezdají. Zkušenější členové jistě zhodnotí... 

20210813_152835.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Leviathann napsal:

Byl jsem s mladým na výletě v Praze a tak jsem využil šance a na "Andyho" cvak v metru jedny Béčka u opaleneho, anglicky mluvícího podivína. Ale... Byly nějaké divné a nakonec určitě Fík. Teda, já se v Béčkách neorientuji, ale.... Zklamání jako prase, já se odhodlám k akci, dokonce něco najdu a ono tohle....

Tohle je tak hnusnej fejk, že tu fotku z citace mažu :D ... divím se, že opálený podívín (pravděpodobně z Libně) ověšený bezesporu originálními taštičkami Adidas a LujVitón mluvil anglicky, ale tohle na ruce je fakt humus. Celý mi to nějak nesedí, tohle nevypadá na Anglána :D ... Jinak Zenith to napravuje a tam je vše v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že kdybych uchem zachytil jejich zvukomalebnou dykmore češtinu, vůbec bych se focením neobtěžoval. Ale von fakt do toho founu kvakal anglicky... No asi navratilec z dalekých anglokončin. Jak říkám, zklamání... 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 8. 2021 v 20:40, Leviathann napsal:

No ale kousek od Hlavního nádraží, bazar Nekázanka (nebo nějak tak) a tohle ve vyloze. Kdybych nespěchal na vlak, tak tam vlezu a zkouknu to osobně, Přímky mě nechávají chladným, ale ty Zenitky... Zase, neorientuji se v nich, ale jak Fík se nezdají. Zkušenější členové jistě zhodnotí... 

20210813_152835.jpg

Neboj, už tam nějakej pátek jsou

V 14. 8. 2021 v 9:24, Radius napsal:

Jé, v tý Nekázance ještě ten bazar funguje jo? To je taková nostalgie.

No, akorát už není v Nekázance, ale v Jeruzalémský 😄  štít si přemístili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...