Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

V 9. 10. 2021 v 18:55, OWG napsal:

Dneska restaurace Imrvére Frýdlantu nad Ostravicí, číšník Suby, údajně je na Facebooku na chronomagu ale tady není což mi přijde skoda

Taky jsem je tam na něm viděl, byl jsem tam myslím předminulý víkend s kolegou, členem tady na mágu z Prahy (majitel mimo jiné několika RLX) a ten se vyjádřil že to jsou fejky…z logiky věci bych tomu i věřil. Já si jich nevšiml, jen jsem zaslechl a pak už je moc neviděl, koukal jsem po něčem jiném. Znám asi 16let provozního, mohl bych se ho zeptat… ale ten tomu stejně prd rozumí.. 😄

 

Víš jistě že to nebyly fejky?

Upraveno uživatelem PetrSefl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, PetrSefl napsal:

Taky jsem je tam na něm viděl, byl jsem tam myslím předminulý víkend s kolegou, členem tady na mágu z Prahy (majitel mimo jiné několika RLX) a ten se vyjádřil že to jsou fejky…z logiky věci bych tomu i věřil. Já si jich nevšiml, jen jsem zaslechl a pak už je moc neviděl, koukal jsem po něčem jiném. Znám asi 16let provozního, mohl bych se ho zeptat… ale ten tomu stejně prd rozumí.. 😄

 

Víš jistě že to nebyly fejky?

Hele nejsem si jistý jestli byli nebo ne, jak nás obsluhoval, několikrát mi s němi doslova zamával před očima. Ale je pravda, že když jsem se ho ptal jestli zná Chronomag a jestli je na facebooku, řekl že ve skupině Rolex a facebookové skupině Chronomag. Další věc co mi neseděla, že když ej tedy chronomagor, proč se nepodíval na moje Longiny co jsem měl na ruce. Oba víme, co dalšího v sobě chonobundus ukrývá, dívání se lidem na ruce jaké watche mají :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, OWG napsal:

Hele nejsem si jistý jestli byli nebo ne, jak nás obsluhoval, několikrát mi s němi doslova zamával před očima. Ale je pravda, že když jsem se ho ptal jestli zná Chronomag a jestli je na facebooku, řekl že ve skupině Rolex a facebookové skupině Chronomag. Další věc co mi neseděla, že když ej tedy chronomagor, proč se nepodíval na moje Longiny co jsem měl na ruce. Oba víme, co dalšího v sobě chonobundus ukrývá, dívání se lidem na ruce jaké watche mají :D

Tipuji, že to budou fejky, dle více indicií.. ale jak říkám, zrovna jsme něco řešili, jen kolega se zmínil něco o fejkových roladách 😁 jelikož si toho všiml a víc jsme to neřešili..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, PetrSefl napsal:

Tipuji, že to budou fejky, dle více indicií.. ale jak říkám, zrovna jsme něco řešili, jen kolega se zmínil něco o fejkových roladách 😁 jelikož si toho všiml a víc jsme to neřešili..

Asi to tak bude, už jsem takto potkal několik chronomagoru jako jsme my a vždy jsme si hodinky alespoň ukázali a pokochali 😁 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, OWG napsal:

Asi to tak bude, už jsem takto potkal několik chronomagoru jako jsme my a vždy jsme si hodinky alespoň ukázali a pokochali 😁 

Souhlasím, tak je to i se zajímavými auty (novějšími/staršími) a potažmo u kažďeho koníčku, když se potkají dva blázni 😁

Jednak na číšníka dost drahé hodinky (a to nemyslím vůbec nějak zle - jen že to taky o něčem vypovídá) a druhak se asi nechtěl moc dávat do řeči, ať mu neřekneš, “mohu se na ty hodinky podívat?”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, AndyAaron napsal:

A nebo proste jen nemel cas, protoze se musel otacet na placu? 

V době kdy jsme tam, byli tak restaurace měla obsazenost asi 25% - 30% tak minutku si mohl vzít, ale asi nechtěl :( 

 

před 9 hodinami, PetrSefl napsal:

Souhlasím, tak je to i se zajímavými auty (novějšími/staršími) a potažmo u kažďeho koníčku, když se potkají dva blázni 😁

Jednak na číšníka dost drahé hodinky (a to nemyslím vůbec nějak zle - jen že to taky o něčem vypovídá) a druhak se asi nechtěl moc dávat do řeči, ať mu neřekneš, “mohu se na ty hodinky podívat?”

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 21. 10. 2021 v 22:58, PetrSefl napsal:

Souhlasím, tak je to i se zajímavými auty (novějšími/staršími) a potažmo u kažďeho koníčku, když se potkají dva blázni 😁

Jednak na číšníka dost drahé hodinky (a to nemyslím vůbec nějak zle - jen že to taky o něčem vypovídá) .....”

Vůbec to nechci hodnotit, nikoho z toho příběhu neznám, nicméně typickej pohled "kancl" lidí, kteří si myslí, že číšník nemá peníze, protože "nemá vejšku" nebo je "moc mladý" a bůh ví co ještě. 😄 Já se jako barman/číšník (moje startovní práce když mi bylo 21, kolem roku 2009) měl velice dobře. Náklady na bydlení tehdá žádný, auto žádný a vydělával jsem si 40-60 měsíčně. Proč by to na číšníka měly být "dost drahé" hodinky? Tomu nerozumím. Číšníci si dneska dokážou vydělávat podstatně lepší peníže než většina pracujících zaměstnanců a i více než většina vysokoškoláků, kteří hnijí někde po kanclech ve státních institucích.

Do dnes si pamatuju asi tak deset let zpět, kdy k nám do kavárny přišel takový frajírek, bývalý spolužák tehdejší kolegyně v sáčku a hrál si na nějakého businessmana a posměšně se jí ptal, proč dělá v kavárně a ona mu odpověděla, že jí 40 měsíčně stačí. Tenkrát to byly vůči průměru kolem 23 tisíc docela slušný peníže, týpek na to neřekl ani slovo, evidetně tolik v té době sám neměl. 😄 V anglii pak je občas v klubech na hajzlech psáno věco ve stylu "chovej se dobře k barmanům, pravděpodobně si vydělávají víc než ty." Po moji osobní zkušenosti práce v pohostinství bych vůbec nediskuoval o tom, jestli číšník může mít na Rolex. Ano může! Takže tak. :)

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...