Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Na letišti pán se Seiko potápkama Prospex. V uličce v letadle čtyřčlenná Rolex rodinka (Daytony, nějaké potápky a datejusty). Pán v letadle přede mnou quartzové Certiny DS Podium. 9767219_2021-09-2619_17_50.thumb.jpg.35cf8f5d72fa668ba378855e36a924dd.jpg

Na pláži nějaký flájboj s něčím co vypadalo jako AP RO chrono. Těžko říct, zda-li pravé. Vzhledem k faktu, že lze přejít v hlavním městě Attilovu linii a na druhé straně barikády byly obchody narvané pidžetama, vašeronama a loládama.228757460_2021-09-2612_35_48.jpg.cfee038562220e3cd8ba5ea4fc46ac6b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 9. 2021 v 11:23, kdojinej napsal:

Spyfoto sice dobrý, ale nemusel bys sem dávat xicht dotyčného. Fejk nebo nefejk, mohl by se cítit dotčen.

Přesně tak, obličej rozmazat a nebo ořez fotky. Pokud to není přímo v pravidlech, tak by měl zafungovat selský rozum.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega dálkový student, Longines Legend Diver Heritage. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pán dneska v čekárně u doktora, na ruce nějaké menší Orienty. Z těch asi třiceti lidí, kteří se tam vytočili, byl jeden z mála s hodinkami a jediný s mechanikami. Úlovek nic moc, ale potěšilo :)

 

20211006_081532-01.jpeg

Upraveno uživatelem Navros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 8. 2021 v 9:21, Brolo napsal:

spy shot z metra. Pán už si asi všimnul že na něj podezřele natáčím mobil, takže se omlouvám, pokud to je místní gentleman. Připadal jsem si až nevhodně :D. Vzhledem k fancy triku jsem doufal v IWC, ale asi to bude nějaká lehčí váha. ..archimed e?

 

 

Máš fotit šírem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Navros napsal:

Dneska kolem oběda asijské bistro Dragon Restaurant v Havířově. Chlapík ve sportovním, kalhoty Ternua, boty Salomon, na ruce nějaké Speedmastery (asi Moonwatch) na černém řemenu. Někdo z chronomagu?

Že by i u nás v Havířově byli moony? :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, OWG napsal:

Že by i u nás v Havířově byli moony? :) 

No já po něm pokukoval kvůli těch sportovních hader, protože se mi líbila jeho bunda 😄  a hodinek jsem si všiml až na poslední chvíli, byly asi pod rukávem. Odcházel jsem pak ale pomalu a koukal mu na zápěstí a myslím, že jo, i v Havířově je máme 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Navros napsal:

No já po něm pokukoval kvůli těch sportovních hader, protože se mi líbila jeho bunda 😄  a hodinek jsem si všiml až na poslední chvíli, byly asi pod rukávem. Odcházel jsem pak ale pomalu a koukal mu na zápěstí a myslím, že jo, i v Havířově je máme 😄 

Tak to já vždycky první hodinky, pak boty :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Navros napsal:

No já si hlavně hleděl svých smažených nudlí 😄 ale pak mě zaujal ten chlapík. Hodinky musel mít pod rukávem té super bundy, proto jsem je hned nezaregistroval 😛 

Tak to chápu že jídlo má přednost před vším :D třeba se někdy uvidíme navzájem, rád bych mrkl na ty tvoje Turody :D :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...