Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, azeppelin napsal:

V Brně bude Bechyně otevírat za krátko prodejnu. Dnes tam nad obrovskou výlohou již svítí obrovské logo Rolex a probíhala "instalace" něčeho. Jsem moc zvědavý co tam bude vystaveno a k dispozici.

V pondělí jsem šel po Masaryčce a bylo vyvěšeno oznámení o otevření 9.12., takže od zítra. Jsem zvědavý na report místních brněnských členů. Já tam půjdu až příští rok. Stejně mi zbývá ještě pár let, než na rolády našetřím. 🙃 Není kam spěchat. Místo prodejny si vybrali pěkné a původně jsem si myslel, že to bude místo Focus optik. Domnívám se, že se to ze začátku tak prezentovalo, ale možná si to s něčím pletu a je to samozřejmě absolutně jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska byla za výlohou slečna s nějakým bazmekem na mytí oken a ve dveřích rozměrnej bodyguard v obleku, z hodinek nachstanýho za výlohou zatím nic, jen svítící nápis Rolex, co bylo vidět do prodejny, tak tam byl připraven jeden pult, tuším že Longines.  

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je slušný kousek do sbírky! Cením že 20ka má na dýnku Swiss Made a je ještě ve fólii 😁

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 12. 2021 v 15:40, RadekB napsal:

V pondělí jsem šel po Masaryčce a bylo vyvěšeno oznámení o otevření 9.12., takže od zítra. Jsem zvědavý na report místních brněnských členů. Já tam půjdu až příští rok. Stejně mi zbývá ještě pár let, než na rolády našetřím. 🙃 Není kam spěchat. Místo prodejny si vybrali pěkné a původně jsem si myslel, že to bude místo Focus optik. Domnívám se, že se to ze začátku tak prezentovalo, ale možná si to s něčím pletu a je to samozřejmě absolutně jedno.

Dnes otevřeno. Ve výloze 2x bicolor DJ a jedny rose SkyDwellery. Zbytek výloh zaplácaných Radama. Vlastně jsem ani neměl chuť jít dovnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 12. 2021 v 18:19, Lucky Lucaso napsal:

To je typický příklad hypreinflace a ceny dnešní lidské práce.. provrtaná 20kačka za dvacku 😆

Edit: Ještě bych chtěl vědět, proč se jmenují “Svatý Václav 2000”, spíše SV20, nebo SV20000, ne?

 

Upraveno uživatelem PetrSefl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...