Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Kua vystudovanej strojar a mluvi o zeleznych hodinkach a nazyva je perpetuum mobile. Podle zargonu bych rekl, ze mistni nejspis nebude. Prizvuk ma sympatickej, ale dokoukat to bylo docelo peklo. A hledat korekce v cenovym grafu na Chrono24, na to uz musi byt clovek hodne advanced trader.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl fakt ? Kazdej, kdo ma do prdele diru muze v dnesni dobe sirit svoje "moudra" mnohem snaz a rychleji, nez tomu bylo driv. Ale to, ze mam odvahu neco rikat na kameru, jeste neznamena, ze je to ma nejakou "hodnotu" nebo to je snad dokunce i "pravda" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že to video není tak výborný jak jsem si myslel viz. komentáře zkušených borců na demnou. Ještě se mám co učit to rozhodně, ale zase si říkám že Rlx,AP nebo omega o těch vím úplný 💩 a není to ani moje liga tak možná proto pro mě bylo to video parádní. Každopádně radostná reakce toho pána ze cvakání lunety nebo natahování strojku mě pobavila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, honza71 napsal:

Tvl fakt ? Kazdej, kdo ma do prdele diru muze v dnesni dobe sirit svoje "moudra" mnohem snaz a rychleji, nez tomu bylo driv.

Bohužel, ANO. A již dlouho, jen jsi si toho asi nevšiml 😉

Krucinal, když tu čtu ty momenty, tak se na to video asi fakt musím podívat. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Aktuálně na NETFLIXu - Don't Look Up. Jonah Hill na ruce Richard Mille 👍 k postavě arogantního kokota, kterému jde jen o zisk mi výběr hodinek sedl 🤣

PS: pokud někdo ví přesný typ, nebo pokud jsem se kardinálně seknul, tak dejte vědět. 

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, DarylVanHorne napsal:

Aktuálně na NETFLIXu - Don't Look Up. Jonah Hill na ruce Richard Mille 👍 k postavě arogantního kokota, kterému jde jen o zisk mi výběr hodinek sedl 🤣

PS: pokud někdo ví přesný typ, nebo pokud jsem se kardinálně seknul, tak dejte vědět. 

Super film BTW 😁

RM Skull:

https://www.esquire.com/uk/watches/a37525603/jonah-hill-skull-watch-dont-look-now/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...