Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

V 13. 5. 2022 v 21:42, Radik napsal:

Tak konečně se po deseti letech tady trochu orientuju. A teď schválně - kdo jste to už někdy použil a s jakým výsledkem? Pořád tu jen čtu "kozu jsem nezkoušel". Na tohle bych já gule teda neměl, abych ze sebe udělal blbce, až by to nebyl chronomagor :D

Je to určitě trochu o hubu :), někteří lidé jsou abnormálně tak nějak přecitlivělí nebo domýšliví (nenapadá mě teď přesnější výraz). Připomněl jsem si situaci, na kterou nikdy nezapomenu a do dneška jsem ji nepochopil :)

Někdy asi v osmé třídě jsme byli se spolužákem Jardou v Jičíně na Husovce si koupit v trafice Svět motorů. Stáli jsme vedle sebe u pultu s novinama, já platil a v tom tam přišel tak dvacetiletý mladík. Jarda, který se mimochodem pořád něčemu tlemil a tudíž měl pořád úsměv na hubě, tak mi říká: Hele, není to brácha Božana? (měli jsme spolužáka Bohuslava, který delší dobu marodil a říkali jsme mu Božane nebo Bóžo). Než jsem stačil něco říct, Jarouš se zeptal: Tak co, jak se má Božan? Následně dostal od kluka takovou pecku do nosu (na krev), já od Jardovi kebule jednu prdu do hlavy a druhou o skleněnou vitrínu s doutníky, vedle které jsem stál. No asi to nebyl brácha Božana, ale ta reakce .... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl, já ho neznal, jen jsem věděl, že ten Božan staršího bráchu má. Ale ten Jarda byl takový do všeho strkal nos a všechno věděl, ale tentokrát se splet a ten kluk to vzal asi jako narážku od puberťáka na jeho pinďoura.

Paní prodavačka tenkrát jen řekla něco jako: Hoši jděte se prát ven, ať mi tady ještě něco nerozbijete a my se venku pak jen divili, proč Jardu ten kluk hned praštil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 5. 2022 v 12:03, balonovy.letc napsal:

Dnes se mi taky zadařilo, OP 36. Asi je měl nový. 🙂

586F9539-6E33-4BC4-9A13-689720EE877C.jpeg

6A95E2D1-8EF1-402F-ABB8-25B9AE6B630F.jpeg

94011058-3C00-48A6-80F4-9BD238C576C9.jpeg

Tohle je super úlovek! Já si vždycky říkám, když občas vidím fotky od @brownwld (snad si to pamatuju dobře), který občas fotí z nějakýho střešního okna, jaký to musí bejt sledovat náhodným kolejmdoucím z ulice :D Jakože se otevře okno, vystrčí se ruka, možná i kus těla, vyfotí si hodinky a zase zaleze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodatečně sem dám taky dva úlovky, oba ze stejného dne z minulého týdne. Byl jsem na takové té degustační jízdě Prahou kde jedete tramvají a lemtáte vincko. Nejprve na zastávce Jindřišská při čekání na tram jsem viděl týpka s moonama na ruce, ale nepodařilo se mi je dobře vyfotit

8790B2C6-F56B-4152-9A21-4EAFAC409A61.thumb.jpeg.0737ddf5047a25ab9b7248fa9ea4c623.jpeg

cestou domu ovíněn jedu Ubrem a všimnu si, že řidič (starší chlápek) má vintage bikolor DJ 36, tak mu je pochválím a nakonec o hodinkách kecáme až do vysazení doma. Kupoval je v devadesátkách prý za nějakých 160 tis. Při vysazení jsem ho, jak jsem byl v náladě, regulérně poprosil o foto :) bylo ale vidět, že ho pochvala hodinek potěšila 

33434D96-932E-4743-8178-559B5DD74F0E.thumb.jpeg.27938fb40e4ae0947d98f0a4a5db8a82.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 5. 2022 v 9:47, Petr Jehla napsal:

dnes v metru zkusil jsem to zvětšit ale netuším co to může být velice zvláštní tah 

Snímek obrazovky pořízený 2022-05-28 09-44-06.png

To jsou Casio, nějaké Solár / WaveCeptory, někde je mám doma taky...ty koncovky jsou plast kvůli signálu, a spojují ocelový tah a tělo pouzdra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...