Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Pokud si vybavujete, tak v někdy na začátku května tu proběhla ohnivá diskuze o hodinkách značky Auriol, které prodával Lidl za 150 Kč. Tak dnes jsem viděl kousek se značkou Breitling, datumovkou ve formě subciferníčku (jeden na datum, druhý na den v týdnu) a ukazatelem fáze měsíce. Kupodivu všechny tyto ukazatele byly funkční. Luneta ale jasně odkazovala na oranžové quartz Auriol, podobně korunka atd. Dýnko bylo jiné, než mám já, strojek ale quartz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto nie je o tom co som kde videl, ale co kto nevidel..

 

zistil som, ze dvoje automatiky bez watchwindera neunosim, taze som vybral zo skrinky quartzky. Samozrejem stali, takze huraa do hodinarstva vymenit baterku. Bol som v ZA na bulvari hodinarstvo "zafir". Je to strasny obchod, ale o tom potom.

Podavam predavacke/hodinarke hodinky, ona nahodila lupu a uznanlivo. "hmmm.. Pierre Cardin..hmmm." odisla snimi niekam dozadu, takze som mal cas a kochal som sa pohladom na plne panely hodiniek za 25? drahsie za 30?. Pani prisla a oznamila my, ze baterku mi dozajtra vymenia. ( hodinky maju obycajne vylupovacie dno, keby sa nastvem tak to otvorim svajciarskym nozikom.. ) Ale tak ze OK.. vypisala potvrdenie ze prevzala hodinky, este jedno hmm.. Pierre Cardin.. hmm.. zavrela ich do suflika a koniec.

no a co nevidela? Rolex submariner na mojom zapasti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolexy ma dnes uz kazdy! Ale cardin :D hmm hmm...

(inak tam som este nebol, asi mam niekolkorocny blok sa do tej predajne co len pozriet)

 

toto nie je o tom co som kde videl, ale co kto nevidel..

 

zistil som, ze dvoje automatiky bez watchwindera neunosim, taze som vybral zo skrinky quartzky. Samozrejem stali, takze huraa do hodinarstva vymenit baterku. Bol som v ZA na bulvari hodinarstvo "zafir". Je to strasny obchod, ale o tom potom.

Podavam predavacke/hodinarke hodinky, ona nahodila lupu a uznanlivo. "hmmm.. Pierre Cardin..hmmm." odisla snimi niekam dozadu, takze som mal cas a kochal som sa pohladom na plne panely hodiniek za 25? drahsie za 30?. Pani prisla a oznamila my, ze baterku mi dozajtra vymenia. ( hodinky maju obycajne vylupovacie dno, keby sa nastvem tak to otvorim svajciarskym nozikom.. ) Ale tak ze OK.. vypisala potvrdenie ze prevzala hodinky, este jedno hmm.. Pierre Cardin.. hmm.. zavrela ich do suflika a koniec.

no a co nevidela? Rolex submariner na mojom zapasti..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

patek, let z Amsterdamu do Prahy, mladik stojici prede mnou ve fronte Baume & Mercier Classima Executives model.8733 a za mnou stojici drzitel japonskeho pasu Longines La Grande Classique. Jinak jsem byl omrknout IWC Portuguese a jsou na me zapesti strasne veliky.... bueee :axehead: Budu si muset najit jinou modlu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v Kolíně nad Rýnem, veletrh nábytku...

asi 20x Rolex (Submariner nebo Datejust, nic jiného)

2x Breitling (Superocean, Navitimer)

2x Tag Heuer (Monaco, F1)

1x Hublot BigBang Gold

1x Panerai něco na kaučuku

1x Blancpain Leman Flyback Chrono

 

Přiznám se, že jsem po zápěstích koukal skoro víc, než po exponátech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v sauně v Podolí, chlápek něco přes padesát s Yachtmasterama. Vypadaly celkem solidně, ovšem že by si někdo bral do sauny až takovýhle Rolexy se mi tak docela nezdá. Na druhou stranu, možná lepší než je nechat ve skříňce:D .

Jinak tam překvapivě dost lidí chodí s hodinkama, většinou obyč quartzky ale už jsem tam viděl chlápka s mechanickejma titanovejma chronographama Mido.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já dneska viděl na ruce chábra v metru hodinky, jejichž cifr se v pravidelném intervalu zprůhledňoval a odhaloval průhled na strojek. čuměl jsem na to, jako žába na kobru. Zřejmě se tam točila nějaká membrána, průhledná jen z nějakého úhlu nebo co...

Buď jak buď, přejel jsem o dvě stanice :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...