Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

dnes na obede v kantine jeden pan so zaujimavymi hodinkami... vyzerali dost osumtele, soskrkane, divna luneta, prvy dojem bol ze hruza... no nieco ma na nich pritahovalo, bolo z nich citit ze to nebude nieco obycajne... tak som sa decentne natlacil blizsie a bolo to tam... omega constellation ;) 

moderno-omega-constellation-cindy-mascul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes na obede v kantine jeden pan so zaujimavymi hodinkami... vyzerali dost osumtele, soskrkane, divna luneta, prvy dojem bol ze hruza... no nieco ma na nich pritahovalo, bolo z nich citit ze to nebude nieco obycajne... tak som sa decentne natlacil blizsie a bolo to tam... omega constellation ;)

 

vzhledem k tvemu popisu by to taky mohly byt omegy constellation z turecke trznice ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja minule vo Viedni v metre (tuším trasa U1) dve staršie dámy s Rolexami. Někdo zdejší?

 

Že by Sibiř se Cyberem? Ale to mi moc nesedí věkově, ani co se pohlaví týče :)

 

Já nějaké Rolexy vídám pořád...naposledy ocelové datejusty před dvěma dny na venčícím pánovi v Heroldáčích...pořádnej chlap to byl a přitom ty rolády působily (na svou malou velikost) tak nějak akorát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedze v praci prefrci strasne vela ludi,mam tu moznost vidiet vela hodinek.Citim sa cudne pri pozerani kazdemu hned na ruku :) Sem tam nejaky ten Oris,Seika,Ruska klasika.Dost casto Primky.Par z nich boli aj Quartz.Tie sa len tak casto nevidia.Bolo aj par automatov od Prim.Najviac ma prekvapil jeden pan stredneho veku a na ruke mal Rolex Daytona rose gold.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..dnes u oběda vedle u stolu tohle:

 

post-13651-0-88818700-1373739474_thumb.jpg

 

..málem jsem spadnul ze židle.. :eek: ..ta jemnost detailu, řemínek, spona a antireflex mě přesvědčuje o originálu..navíc mě pán přišel jako sedlák co včera vyhrál 3sta míčů ve sportce..z jeho projevu se zdálo, že má tak dvě promile na budíku..ale možná ne..potom vytáhl z kapsy u kalhot iphone5 a když zjistil, že ho má vzhůru nohama, tak po otočení hovor nějak přijal..

 

..no nemám slov..najít ty hodinky dalo práci..poté jsem opět spadnul ze židle doma vzhledem k jejich ceně.. :eek:

Upraveno uživatelem bedja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...