Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

..včera na koncertě austrijanský páreček vedle mě oba Datejusty.. :rolleyes:

 

..po dlouhé době jsem se výborně po tři a půl hodiny krásně kochal.. :)

 

..ikdyž ta mladá maďarka z druhé strany taky dobrý.. :)..měla prsten jako Arabela..a po šestém vinném střiku to celkem rozjela.. :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera ve Vídni vedle mne na světlech Karel a jeho IWC ;) Taková náhoda, když člověk zastaví v cizině na světlech a vedle něho za spuštěným oknem služební Audiny pan kníže ;) I když on je tam vladtně asi doma ;)

 

...nevytáhl jsi na něj "Ziegenmelken Blut" ? třeba je odsud :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem musel na tajňačku blejsknout, protože jsem se z toho malém obrátil naruby. Jsou to nějaký Diesely a maji průměr snad 7. Nikdy jsem neviděl nikoho, kdo by si to dobrovolně koupil, takže jsem na kluka pořád civěl... Až z toho musel mít pocit, jak se mi ty jeho kosmodisky líbí... Uhhh. A teď tedy ta obligátní otázka: někdo odsud?:))yzagegyv.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem musel na tajňačku blejsknout, protože jsem se z toho malém obrátil naruby. Jsou to nějaký Diesely a maji průměr snad 7. Nikdy jsem neviděl nikoho, kdo by si to dobrovolně koupil, takže jsem na kluka pořád civěl... Až z toho musel mít pocit, jak se mi ty jeho

kosmodisky líbí... Uhhh. A teď tedy ta obligátní otázka: někdo odsud? :))

 

To bude nejaká zaujimavá strojovňa, že by od..."slovutnej" Invicty? Alebo nejaký super kúsok od Ingersoll? :D

Nečudoval by som sa, keby ich tu tie niekto z miestnych "Invicta ambasádorov" vlastnil....

 

Ale, je to HNUS, fuj...

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...