Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Včera jsem byl domlouvat podmínky smlouvy v nové práci.

No a pan majitel měl na ruce tohle.

attachicon.gifAP RO Moonphase 1.jpg

Jak já se teším do nový práce. :D

Podle hodinek tezko muzes cloveka soudit. Aby ti pan majitel nezkratil odmeny az bude potrebovat na nove. AP nosi i Radomir Lasak, ktery si na ne zrejme vydelal znicenim CSA, ktere ted vlastni diky tomu Korejci (zjednoduseno). Takze aspon vis, kdo mu je zaplatil (i ty ze svych dani).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle hodinek tezko muzes cloveka soudit. Aby ti pan majitel nezkratil odmeny az bude potrebovat na nove. AP nosi i Radomir Lasak, ktery si na ne zrejme vydelal znicenim CSA, ktere ted vlastni diky tomu Korejci (zjednoduseno). Takze aspon vis, kdo mu je zaplatil (i ty ze svych dani).

 

Nebo raději nic. Autocenzura.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honza71: Ale je to drina, co? Tez me svedi ruka. Ja to tak dneska sleduju, tak autor nam tu vyrobi jeste par dobrych zaseku.<br />

Vždycky, když dokážu smazat svojí první reakci a napsat autocenzura, tak je mi chvíli naprosto úžasně. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes u svého obvoďáka opravdu luxusní kousek. Nosil starší model Breitling Navitimer, moc pěkný, černý cifr, prostě klasika. Už dlouho jsem zvažoval zda na něj zkusím kozu, ale dnes měl na ruce něco jiného, skeletony velmi povědomé. Tak jsem se ho zeptal copak to má nového a on se pochlubil, že se jedná o "švýcarskou malovýrobu," opravdu kvalitní kousek od značky Graf Monte Wehro :bangin:  Chvilku jsem zvažoval zda mu zkazím radost, kterou z nich evidentně měl a pak jsem na to vykašlal, nebudu si kazit dobrý vztah s ním... Alespoň vím, že není jedním z nás -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Graf Monte Wehro se pomalu začíná stávat klasikou. Teda hlavně v poslední době na Aukru.. Nabídni mu Jaragar za ten jeho Breitling, když je doktor takovej znalec. :lol2:  :lol2:  :lol2:

Kuci kde je vlakno s puvodem ty kozy a jak se to ma pouzit, uz jsem to taky nekolikrat zvazoval a zatim jsem to tedy nedal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si všimnul a málem mě mrsklo,že při vykládání nákladu v ZD Doubravice nad Svitavou, má skladník v monterkách na ruce Tag Heuer Aquaracer 500M Calibre 5,na tahu,s černým cifrem a lunetou. Okamžitě mě napadlo,že jsou to fejky,ale potom,když jsem to na něj skusil a podíval se,tak vážně origo! Prý to byl dárek k narozeninám od bratra. To se mně podařit nemůže! PS. O chronomagu neměl ani ponětí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Graf Monte Wehro se pomalu začíná stávat klasikou. Teda hlavně v poslední době na Aukru.. Nabídni mu Jaragar za ten jeho Breitling, když je doktor takovej znalec. :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

Jo to viš, že jo, já to s ním vyměním, on na to přijde a na oplátku mi třeba vymění očkování proti tetanu za injekci plnou infekční kapavky :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...