Jump to content

Co jste kde viděli

safi
 Share

Recommended Posts

... když se nad tim zamyslim, tak vlastně něco podobnýho ;) Ale fakt je, že se dostanu k zajímavejm lidem a ještě zajímavějším hodinkám... A tyhle IWC byly v záplavě Rolexu, Hublotu, Pamů etc čerstvej vítr. Nádherný, vymakaný a přesto vkusný hodinky...

Je fakt, že něco podobnýho jsem ještě nepotkal. Rolády člověk zahlídne tu a tam i v hospodě. I když otázka pravosti zůstává nezodpovězena. :)

Ale třeba Moony jsem jednou viděl v metru. Škoda, že jsem neměl koule na kozu. :)

Vono je to škoda, Rlx, Omega, Béčka apod mi už ani nepřijdou, že stojej za zmíňku... V jednom dni se tady objevily dvoje Hubloty, jedny AP, troje Daytony a už mi bylo blbý sem psát. Což mě samotnýho mrzí. Ale občas se objeví něco fakt parádního. Třeba ML Masterpiece Roue Carrée Seconde byly zážitek :)

V Itálii má DJsty i popelář, na to si tam brzy zvykneš :lol2: Nerad bych tímto urazil nějákého popeláře, jen chci poukázat na to, že špagety rádi nosej fejky s dovolených v Egyptě a je jim to všechno buřt, jde o to vypadat vcelku dobře :clap:

Taky mám zkušenost s tím, že Rolexky má každý taloš...ale jestli má většina fejky, těžko říct. 

Dnes o poledni pauze,u sveho hodinare (pravoslav brada,v olsinach,praha 10),plna krabice prim sport 2,cca 10ks v bezvadnem stavu(automat i mechanika),dle sdeleni hodinare toho ma pan sberatel mnohem vic. Pekne koukani. Nekdo odsud?

Funguje on vůbec? Vždycky když jdu kolem, má zavřeno...

Včerejší jednání v Bratislavě, tričko Replay, já mimochodem také, hodinky Omega krásné Planet Ocean, já Omega Seamaster, takže to bylo docela úsměvné, ale jednání na jedničku" Někdo odsuď? Na kozu jsem neměl koule, i přes to, že mě párkrát prolétla hlavou  :lol2:

Navážu na jeden svůj starší zdejší post. Ještě mají Breitlingeny, ty na noc z výlohy bohužel uklízí, jsou totiž vyšší level s turbem...

Vidim spravne, ze ty Daytony maji cenovku 57 200,-? Neni uz to trestnej cin?:)