Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Roubass : Ty dražší verze se safírem nevypadaly vůbec špatně , měli je tam na meshi a vypadaly dobře .I ty zlacený měli něco do sebe , zpracování pouzdra super ,takže nositelný budou .Každopádně tam byl na ně nával :) .

post-34750-0-76852000-1430248786_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno si to štráduju a najednou míjím takový mini krámek, mrknu koutkem oka do výlohy a málem jsem se přerazil :eek:

 

IMG_1041.JPG

 

IMG_1039.JPG

 

IMG_1038.JPG

 

IMG_1040.JPG

 

IMG_1035.JPG

Tak tohle je veliká paráda, kde to je jestli se můžu zeptat? Tam bych se moc moc rád podíval. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že není ani nutné víc psát, protože na této fotce je poloha téměř na metr přesně určena, tedy město, adresa a ve výloze napravo je vidět i jaká budova je téměř naproti...

 

 

post-14724-0-89834600-1430334229_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, taky jsem před dvěma měsíci u tohodle krámku strávil několik dlouhých minut...při další návštěvě Vídně plánuju už i vkročit :)

 

no a dneska na Muzeu, zast. tram 11, týpek v kožené bundě a na ruce štajní pilotky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes viděl v Lednici, v zámeckém parku při přehlídce dravců, na ruce jednoho ze sokolníků tmavěmodré Seiko Monser na tý vlnkovatý Seiko gumě. Myslím, že to byly ty se zlatýma ručičkama. Všichni čuměli jak mu na ruku přistávala sova a já na to, co má na zápěstí. Občas si připadám fakt jako magor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...