Jump to content

Co jste kde viděli

Recommended Posts

Dnes pan President Klaus na kniznim veletrhu stejny hodinky jako ja. Musel sem si udelat fotku s nim jak škromach selfie master.

Docela prijemnej pan na pokec o budoucnosti eu. Asi se tam nudil. :)

• Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

toto nie je o tom co som kde videl, ale co kto nevidel..   zistil som, ze dvoje automatiky bez watchwindera neunosim, taze som vybral zo skrinky quartzky. Samozrejem stali, takze huraa do hodinarstva

Uff, tak aj v takej diere ako je Žilina sa da vidieť niečo zaujimave, stači len chodiť na spravne miesta Najprv na vystave Picassa, Dalího a Mira Brajtle Cockpity, potom vo Voyage Voyage Hubloty, l

U nás vobejdové na návsi nosí rolády a brajtle, je to divnej kraj, všichni tu tepláky maj!

Včera odpoledne naštvanej strejda v Mitsubishi Charisma na benzince za Černou Horou, na ruce repasovaný Prim Sport I červený s červeným řemenem. Protiva jeden nedočkavej :D

jj, Z.P, zůstal u Breitlingu a zvolil dospělejší model ;)

Jedna fotka z Garden Food Festivalu - asi není těžké poznat, komu hodinky patří  :)

Jj, ještě v lednu měl nějaké Colty. Nejvíc mě baví to jeho spojení - montérky a Béčka :D

Naopak, spojenie dokonalé... Instruments for Professional...

V sobotu na srazu po 20 letech od maturity, jsem pod spolužákovým rukávem zahlédl keramický suby. Vůbec jsem neměl tušení, že je dlouholetým členem Chronomagu. Na kozu jsem samozřejmě zapomněl    :frusty:  

Jedna fotka z Garden Food Festivalu - asi není těžké poznat, komu hodinky patří  :)

Konečně někdo, od při práci aktivně využívá chrona a není to zálesák.

Omlouvám se za nepřesnost, nevyznám se v tom. Měl prostě tohle :)

Si nemůžu pomoct ale tyhle mi k němu seděly tak nějak líp 

Dneska na obědě nějaká návštěva from usa a pěkně chrona na ruce, ale na 2.5m se mobilem fakt fotit nedá.

post-33119-0-32827100-1432031810_thumb.jpg