Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Já toho dnes na Prague food festivalu viděl víc než dost (samozřejmě jsem to čekal, že nějaké úlovky budou), jako nejzajímavější úlovky beru dámské Cartier Ballon Bleu na kůži a pak Chopard Mille Miglia GTS na gumě, oboje moc pěkné kousky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem podle me v Kauflandu na Vypichu potkal xjr1 se zelenýma Igenama, ale koza neproběhla.

Ha, jsem ti asi blbě zíral na ruku;-). Říkal jsem si, mladej člověk s vintážníma hujerama musí bejt chronomagor, ale protože jsem od přírody plachej, kozu jsem se neodvážil použít:-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem videl Pamy Submersible, otocene netradicne cifernikem pod zapesti (coz by podle me mohlo ukazovat na military background), vypadaly dost odrbany, zadny safe queen watch, typek tak 50-60 let, vypadal dost v kondici, osoupany rifle a tricko nejakyho havajskyho potapecskyho klubu. Takhle si asi predstavuju U.S. Navy Seal v duchodu :) To by byl spravnej ambasador, ne jako ty dneska nagelovany celebrity. Na fotku jsem si netroufnul. 

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v metru, mladej fešák s turbo brajtlema. Ve "zlatě".

snažil sem se bejt nenápadnej. Kozu sem nezkoušel, vedle mě stála moc pěkná slečna která by si mohla myslet že se s nim chci domluvit na jejim přepadení.

Zlaty Becka s turbem v metru to zni dost pravdepodobne :-)))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes rano jsem čekal na předání auto v servisu... Porsche brno: vedoucí prodeje Audi- fejkonoš s Breitlingama s turbem... Prodejce z Audi- origo Colty... Pak jeden zákazník čekající jako ja na auto GMT Master- někdo odsud?

post-23106-1433315097,45.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...