Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Dnes Oprava Iphone na počkání v Klimentské ulici. Já Rolex a oprava hozeného telefonu, zákazník za mnou Béčka Superocean a také oprava hozeného telefonu. Budu muset najít jiný způsob jak relaxovat, aneb desítka v háji.

 

Každopádně majitel béček zacházel s telefonem mnohem hůře... Inu kolotočáři :-)

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu na eskalatoru na nadrazi ve svinove, pan prede mnou patek nautilus. Pan tak 60-65 let a s vnukem. Docela me to prekvapilo, prece jen na nadrazi v ostrave bych to necekal. Jel prede mnou a drzel kufr, takze jsem si je mohl hezky prohlednout. Byl to ten model s mes. Fazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes OMV v Praze na Bohdalci. Týpek při těle, který platil na vedlejší kase měl Submarinery (něco co vypadalo jako Submarinery) na Nato strapu s barvami z Dr. No.  

 

Prodavačky si z něj dělali legraci, jestli jim nechce pomoci s úklidem. 

 

Někdo odsud? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes na trzích na naplavce mé srdce zaplesalo když vedle mě měl chlapík na ruce R 16800 s nádherně zluzejma indexama a hned jsem si řekl že je to pravý místo i čas na kozu a než jsem sebral odvahu tak si pan nemecky objednal burgra a sebral mi vítr s plachet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes Můstek na přestupu, pán v šusťákách a vytahaném tričku s igelitkou, na ruce "zlaté suby"; nahoře Áčku jsem ale potkal bandu mladých Němců, co měli 2x Omega AT a 1x polárky, u kterých jsem věřil pravosti a spravilo mi to náladu.

Jo a včera kolem 21h na Dlouhé třídě v tramvaji černé (snad) keramické Seamastery - kluk kolem 25 let, ale nikdo koho bych znal ze srazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dvě otázky.

 

1)Zkusil tady už vůbec někdy někdo na někoho tu slavnou hlášku s kozou? 

2)Jaká má být správná odpověď chronomagora na dotaz s kozou? Jsem tu relativně krátce, jak koza vznikla absolutně netuším, zkoušel jsem to hledat a nikde jsem to nenašel. Zeptat se mě ve městě někdo "Koza dojí krev"? tak to asi zopakuju jako odpověď oznamovací větou jako "Jo, koza dojí krev" nebo nevim  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...