Jump to content

Co jste kde viděli

Recommended Posts

To neni tak tezke. Proste si hrajes s mobilem uplne stejne, jako vsichni ostatni lidi dokola. A tvaris se jakoby nic. Uplne stejne, jak kdyz si treba upsouknes...

• Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

toto nie je o tom co som kde videl, ale co kto nevidel..   zistil som, ze dvoje automatiky bez watchwindera neunosim, taze som vybral zo skrinky quartzky. Samozrejem stali, takze huraa do hodinarstva

Uff, tak aj v takej diere ako je Žilina sa da vidieť niečo zaujimave, stači len chodiť na spravne miesta Najprv na vystave Picassa, Dalího a Mira Brajtle Cockpity, potom vo Voyage Voyage Hubloty, l

U nás vobejdové na návsi nosí rolády a brajtle, je to divnej kraj, všichni tu tepláky maj!

Panove, tohle sou luxusni spy fotecky. Premyslim, kdy to je jeste neskodne hobby, a kdy poradna uchylka :-))

Letiště Frankfurt - na rukou jsem tady viděl během pár hodin snad úplně vše (AP, rolex nepocitane, panerai, moonwatchu mrak, ale celkově v počtu vedou pitome Apple watche...)

Dnes som si bol vyzdvihnúť na colnej pošte v Bratislave nový kúsok, oproti mne sedel týpek so Sinn 556 na ťahu a tiež čakal na nový prírastok :) neprihovoril som sa, lebo som sa dosť ponáhľal, ale žeby niekto miestny? :)

Dnes som si bol vyzdvihnúť na colnej pošte v Bratislave nový kúsok, oproti mne sedel týpek so Sinn 556 na ťahu a tiež čakal na nový prírastok :) neprihovoril som sa, lebo som sa dosť ponáhľal, ale žeby niekto miestny? :)

ideální pozice na "KOZU"