Jump to content

Co jste kde viděli

Recommended Posts

No hurá, na ty jeho fotky s U-BOATama se nedá koukat. A pokud sis náhodou poletl vlákno, tak Ti odpouštím :-)

Pardon, uklik, kdyztak to presun do VIP :)
  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

toto nie je o tom co som kde videl, ale co kto nevidel..   zistil som, ze dvoje automatiky bez watchwindera neunosim, taze som vybral zo skrinky quartzky. Samozrejem stali, takze huraa do hodinarstva

Uff, tak aj v takej diere ako je Žilina sa da vidieť niečo zaujimave, stači len chodiť na spravne miesta Najprv na vystave Picassa, Dalího a Mira Brajtle Cockpity, potom vo Voyage Voyage Hubloty, l

U nás vobejdové na návsi nosí rolády a brajtle, je to divnej kraj, všichni tu tepláky maj!

Já viděl tohle....Sibir jako Sibirnaya, auto pro Sibiře :-))))))

post-2749-0-88993900-1558947852_thumb.jpg

Edited by hulk

Pán v aeroklubu v Medlánkách, na ruce noname chronoptoápky automaty, koupil si je v Rakousku, doma má ještě baterkové pilotní Junghansy a když se za mlada potápěl, měl automaty Seika, ale ty prý ztratil v Rakousku na divoké vodě, když ho tahali někde z peřeje. Naše fórum nezná a špion jsem mizernej, fotku nemám. 

Dnes před polednem Hornbach v Řepích, mohutnej týpek s Omega PO chrono, následně jsem ho potkal i na světlech jak sedlá svůj MB S350 :)

Taky jsem si zahrál na špijóna a pokusil se nedávno nenápadně vyfotit hodinky spolucestujícího v letu Frankfurt-Krakow .Byla to dost fuška ,  celý let byl dost neklidnej :-) 

post-7933-0-97664500-1559624729_thumb.jpg

Tak se pochlubte, co jste viděli na demonstraci v Praze. Vedle mě stál pán a na sobě velký Omegy s oranžovou lunetou, Tuším nejspíš seamastery podle googlu

Včerejší koncert Maroon 5 si užívala hlavně přítelkyně; já jsem si trochu krátil čas koukáním, co to má Adam Levine na zápěstí.
Ač je známý milovník Rolexu, včera měl na sobě AP Royal Oak. Nejdřív jsem si myslel, že v chronu, ale chyběly pushers, tak to vypadalo spíš na model s tourbillonem. Barvu bylo těžké rozpoznat, ale tipoval bych bicolor s lunetou z růžového zlata.

Klávesista PJ Morton měl na ruce Datejusty na jubilee tahu, kytarista Apple Watche.

Myslím, že to bylo v úterý..v posilce na Želivárně chlapík noudejty. Celkem jsem čuměl, sem tam někoho s mechanikama zahlídnu, ale RLX teda poprvé. A včera v Říčanech v Olivovně na pikniku pro změnu dejty.

Včera mě v metru oslovil mladík s PO Orange na ruce. Líbily se mu Panerai v keramice, prohodili jsme několik vět a dal jsem mu odkaz na Chronomag, tak nás asi bude o jednoho více. Všimnul si mě sám, v metru se mi tohle stalo poprvé :D . Přitom jsou ty černý PAMy dost nenápadný.

Dnes let Vie-Lyon, prvy krat nazivo vidim Daytony, cierne, na ruke pôsobia strasne malé, aj ked on mal riadne oacky, typek si asi stopoval dlzku letu lebo ako sme stali v uličke tak som si všimol že mu ide dlhá sekundovka, spy foto nestojí za nič ale vyzerali fakt ako daytony754a16fc7869c44ec9af6989fa8a9d9a.jpg

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Fotku nemám, ani na hodinky jsem poradne nevidel.. ale o vikendu ve fronte na vafle jsem zaslechl "takhle slonika neprodas".. to musel být někdo mistni.. ?! To uz je snad vetsi jistota i nez "koza doji krev" :-))