Jump to content

Co jste kde viděli

Recommended Posts

• Replies 9.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

toto nie je o tom co som kde videl, ale co kto nevidel..   zistil som, ze dvoje automatiky bez watchwindera neunosim, taze som vybral zo skrinky quartzky. Samozrejem stali, takze huraa do hodinarstva

Uff, tak aj v takej diere ako je Žilina sa da vidieť niečo zaujimave, stači len chodiť na spravne miesta Najprv na vystave Picassa, Dalího a Mira Brajtle Cockpity, potom vo Voyage Voyage Hubloty, l

U nás vobejdové na návsi nosí rolády a brajtle, je to divnej kraj, všichni tu tepláky maj!

Dnes nemocnice Ostrava - Vitkovice, starsi pan, cerne Kingy (Casio GX-56) v inverzu. Mijel mne, takze na spionske foto nebylo kdy.

Ve čtvrtek v Českých Budějovicích vedle nás na večeři elegantní pár a pán s SOH na gumě.

post-36157-0-50585800-1563607297_thumb.jpg

Dneska odpoledne jsem v zahlédl v jednom městě oproti hokejové aréně Audinu s SPZ "009 Seiko", někdo místní?:)

už se to tu řešilo... Nemá to s hodinkama nic společného

dnes rano na trajektu u Dubrovniku, modre LHC Chrono a nejaky Citizen Promaster s merenim hloubky, pak dost jety Seiko 5. Jinak teda chorvati moc peknych hodinek nenosi a pritom to tady u modravych hlubin k nejakym bezva diverum primo vybizi...

Edited by Robero79

V piatok klient OMEGA PO chrono, dnes VOSTOK :-) Zistil som, že má toho viac, ale Festina, Vostok a tak... o hodinkách toho moc nevedel len to, že sa mu páčia al nie...

Dneska jsem na obede videl Emana2208, furt stejnej! Co me ale potesilo je, ze se za me nestydel a prihlasil se ke mne... ;)

A navic zabodoval, podarilo se mu totiz presvedcit meho exkolegu a jeho soucasneho kolegu, aby splachnul do hajzliku svoje Ingersolly nebo jaxe to jmenovalo a k zakoupeni Coltiku! Dobre Ty!

Edited by LovecK

Dneska jsem na obede videl Emana2208, furt stejnej! Co me ale potesilo je, ze se za me nestydel a prihlasil se ke mne... ;)

A navic zabodoval, podarilo se mu totiz presvedcit meho exkolegu a jeho soucasneho kolegu, aby splachnul do hajzliku svoje Ingersolly nebo jaxe to jmenovalo a k zakoupeni Coltiku! Dobre Ty!

I já jsem tě rád viděl !!! A pro kolegu velkej skok z Ingersollů na Béčka :-D

já ve středu cestoval, tak letiště toho bylo plné, ale zaujala jedna česká rodinka - mamka Rolex Daytona Bicolor s perleťovým dialem a brilianty - pěknej kousek, starší synátor Breitling Colt Chrono s modrým panda dialem, mladší synátor vypadal na nějaký Trasery v černém PVD. Taťka překvapivě vůbec nic... :-(